Niech ogień zniczy połączony z naszą pamięcią i modlitwą ogrzewa Wasze
Dusze Aniołki....
Zgłoś SPAM
mama Ś.P. Przemka
"Przykro jest stąpać po ziemi, kiedy się smutek czuje...W słońce
trudno spoglądać, gdy w ziemię się ciągle wpatrujesz..."Zawsze,
każdego dnia. w pamięci i w sercach, Krzysiu [*]
Zgłoś SPAM
mama Krzysia
♥♥♥ Niech skończy się oczekiwanie, niech Spotkanie uraduje Dusze
rozdzielone, niech nastanie Lepszy Świat na wieki ... Kochany Krzyniu ...
Zgłoś SPAM
mama śp Agnisi [*]
Ci którzy odchodzą znikają tylko z oczu...nigdy z serca Krzysiu ((*))
Zgłoś SPAM
MARIA
♥♥♥"...Smutne są słowa, gdy giną bez końca...
Smutna jest miłość, gdy ból się uśmiecha...
Smutne jest serce, gdy tęskni bez końca..." ♥♥♥
♥♥♥....Leć maleńka Duszo cząstką wiatru jesteś. Teraz jesteś wolna.
Wiem, że będziesz strzegła Tych, których kochałaś. Na zawsze w ich sercach
zostałaś....♥♥♥
Zgłoś SPAM
mama śp Agnisi [*]
Czasem zrozumieć to wszystko jest tak trudno gdy odchodzą szybko ci którzy
żyli tak niewinnie Krzysiu ((*))
Zgłoś SPAM
mama Krzysia
♥♥♥ Całe moje serce wypełnia Twój obraz i wspomnienia o Tobie, i
marzenie, by Cię już ujrzeć... mama bardzo Cię kocha, Krzyniu ...
Zgłoś SPAM
mama Tomka Konopskiego
Chcemy jeszcze raz cofnąć czas,przywrócić dawne słowa .Biec w ramiona tych
dni, które są gdzieś w nas…(*)((**))(*)
Strona KuPamięci wykorzystuje pliki cookie ("ciasteczka") w celu
zapewnienia dostępu do treści (więcej informacji).
Zmiana ustawień dotyczących przechowywania ciasteczek możliwa jest
bezpośrednio z poziomu Twojej przeglądarki.