Przestały bić Wasze serca...nasze biją lecz bolą tak bardzo...
Zgłoś SPAM
mama Krzysia
♥♥♥ Przez chwilę znów byliśmy razem, było jak dawniej ... a potem się
obudziłam ... i kolejny raz żałowałam, że nie zasnęłam na zawsze,
Krzyniu ...
Zgłoś SPAM
MARIA
♥♥♥...Na Twym niebie porozwieszam z łez tysiące gwiazd, by Ci Ziemię
przypomniały, na niej - jedno z miast, gdzie ktoś nie śpi, zawsze czuwa, aby
płonął znicz... ♥♥♥
Zgłoś SPAM
mama Anetki
Pamiętamy.Światełko dla Ciebie.Odpoczywaj....
Zgłoś SPAM
mama Sebastiana Duszynskiego
"Wspomnienia są jak perły: mają w sobie coś z klejnotów i coś z
łez."
Zgłoś SPAM
mama Tomka Konopskiego
"Bóg otworzył Ci bramy niebios a nam zostawił smutek i ...
... łzy" Z pamięcią Z cichym wspomnieniem zapalam światełko ..[*]..
Zgłoś SPAM
tata Krzysia
Zgłoś SPAM
mama Janka Zawodnego
[*][*][*]
Zgłoś SPAM
Rodzice Michala Ruty
Zgłoś SPAM
Rodzice Krzysia Rzepeckiego
Ku wiecznej pamięci najbliższej nam osobie,ku pamięci dla potomnych,ku
niezapomnieniu...a za co pamiętać?Za wszystko co czynił,za dobro i
miłość,za uśmiech i łzy,za życie wytrwałe...za pamięć o nas..
Zgłoś SPAM
mama Krzysia
♥♥♥ Mój żal nie ma granic, ani końca. Przeszywa serce w każdym
momencie, gdy tylko pomyślę o Tobie, a myślę nieustannie ... mama bardzo
Cię kocha i tęskni. Do zobaczenia, Krzyniu ...
Zgłoś SPAM
mama śp Agnisi [*]
*Nie ma dotkliwszej boleści, *niźli dni szczęścia wspominać *o Tych co na
zawsze odeszli *w nieznany świat *których już nie ma wśród nas. Krzysiu
((*))
Zgłoś SPAM
mama Sebastiana Duszynskiego
{*}{*}{*}
Zgłoś SPAM
mama Tomka Konopskiego
Tego cierpienia czas nie ukoi, pustki nikt i nic nie zapełni, rozpaczy nie
zmniejszy ... ODSZEDŁEŚ...Została bezradność, smutna codzienność bez
celu i czekanie,by kiedyś znów być razem...[*].
Zgłoś SPAM
MARIA
♥♥♥....Są chwile nie do zapomnienia. Nie będą nigdy powtarzane.
Skończone jak ostatni seans. Zostaje tylko nasza pamięć... ♥♥♥
Zgłoś SPAM
Rodzice Michala Ruty
Zgłoś SPAM
tata Krzysia
Zgłoś SPAM
mama Krzysia
♥♥♥ Teraźniejszość mi już niepotrzebna. Żyję wspomnieniami
przeszłości i oczekiwaniem na przyszłość z Tobą, Kochany Krzyniu ...
Zgłoś SPAM
Rodzice Krzysia Rzepeckiego
Tyle spraw niedokończonych...W sercu ból nie do opisania- dlaczego???Dlaczego
odeszliście tak nagle zostawiając pustkę i żal...zostały nam tylko
wspomnienia wspólnie przeżytych lat..
Strona KuPamięci wykorzystuje pliki cookie ("ciasteczka") w celu
zapewnienia dostępu do treści (więcej informacji).
Zmiana ustawień dotyczących przechowywania ciasteczek możliwa jest
bezpośrednio z poziomu Twojej przeglądarki.