Tak bardzo rozpacz w nas tkwi,wspomnienie,żal i łzy,i to marzenie spotkamy
się,i wiara,że w niebie poznamy Cię....
Zgłoś SPAM
mama Tomka Konopskiego
Tak trudno w to uwierzyć, że się kogoś nie zobaczy,że już koniec,że nie
wróci,że nikt tego nie odwróci.Pozostaną wspomnienia,smutek w sercu, łza na
twarzy której nikt nie zauważy..[*]..
Zgłoś SPAM
mama Krzysia
♥♥♥ Wschodzi słońce, a Ciebie tu nie ma ... Mimo to mówię Ci
"dzień dobry" i przytulam w myślach do serca, prosząc dla Ciebie o
wszystko, co Tam najpiękniejsze i najlepsze, Kochany Krzyniu ...
Zgłoś SPAM
mama Krzysia
♥♥♥ Kocham Cię, bardzo tęsknię i niecierpliwie czekam na nasze
Spotkanie ... Bądź szczęśliwy, Krzyniu ...
Zgłoś SPAM
mama Janka Zawodnego
[*][*][*]
Zgłoś SPAM
tata Krzysia
Zgłoś SPAM
Rodzice Michala Ruty
Zgłoś SPAM
mama Tomka Konopskiego
Każdy dzień uświadamia nam , że Was już nie ma , lecz Tęsknota i Pamięć
żyje w naszych sercach...[*]
Zgłoś SPAM
Rodzice Krzysia Rzepeckiego
Pod powiekami łez już brakuje,tęsknota dręczy,wszystko smuci,w sercu Twój
obraz się maluje...
Zgłoś SPAM
mamaSebastiana Duszynskiego
Każdego dnia pamiętam zapalam światełko do nieba (*)(*)(*)
Zgłoś SPAM
mama Sebastiana Waręckiego
Krzyś...(*)((((
Zgłoś SPAM
Przemek - Siostrzeniec Ś.P Marii Godlewskiej
" nie wypełniajcie swych serc bólem i smutkiem ale pamiętajcie o mnie
każdego dnia "
Krzysztofie [*]
Zgłoś SPAM
Rodzice Ani Judy Jaciuk
(*)
Zgłoś SPAM
mama Janka Zawodnego
[*][*][*]
Zgłoś SPAM
mama Krzysia
♥♥♥ Niebawem zakwitną tysiące kwiatów. Myślą wszystkie Tobie
przesyłam, a sercem dołączam moją matczyną miłość. Niech Twoja Kochana
Dusza zazna pokoju wiecznego. Bądź szczęśliwy, Krzyniu ...
Zgłoś SPAM
Rodzice Michala Ruty
Zgłoś SPAM
Rodzice Krzysia Rzepeckiego
Nie czekamy daru lata,godzin nie liczymy...możemy tylko palić dla Ciebie
znicze...żyć wspomnieniami i mieć nadzieję,że Twój uśmiech żywy wciąż
się do nas śmieje....
Zgłoś SPAM
tata Krzysia
Zgłoś SPAM
MARIA
❀♥❀...W sercu tak markotnie, myśli ciche, smutne
Biegną gdzieś na oślep…KRZYSIU ❀♥❀
Zgłoś SPAM
mama Krzysia
♥♥♥Gdy brak mi sił,by żyć,proszę Cię,byś przyszedł choć we śnie.I
spełniasz moją prośbę-tej nocy przyśniłeś się.Dziękuję Kochany,że
pamiętasz i wspierasz swoją mamę.Bądź Tam szczęśliwy, Krzyniu ...
Strona KuPamięci wykorzystuje pliki cookie ("ciasteczka") w celu
zapewnienia dostępu do treści (więcej informacji).
Zmiana ustawień dotyczących przechowywania ciasteczek możliwa jest
bezpośrednio z poziomu Twojej przeglądarki.