NIECH SŁOŃCE WYJDZIE ZZA CHMUR...
NIECH SERCE NIE WIE, CO TO BÓL...
NIECH PRZEMÓWI CAŁY ŚWIAT...
A CIEBIE ANIOŁKU CIĄGLE BRAK...
<<<* P A M I Ę T A M *>>
Zgłoś SPAM
rodzina Tenerowiczów
Zgłoś SPAM
mama Sebastiana Duszynskiego
Dużo Łask Bożych.Światełko do Nieba - niech zawsze Ci świeci.Spoczywaj w
pokoju. Światełko do Nieba - niech zawsze Ci swieci.Spoczywaj w pokoju
Zgłoś SPAM
MARIA
❀♥❀...Niech znicze pamięci połączone z naszą miłością ogrzewają
Wasze Dusze Aniołki Ukochane...Wasze serca przestały bić, nasze biją lecz
tak bolą.... ❀♥❀
Są ludzie,którzy żyją wiecznie i nawet śmierć nie przeszkodzi im być z
nami... Oni prowadzą nas ścieżkami życia i tulą do snu...wystarczy tylko
wierzyć, a wtedy zauważymy,że wciąż są z nami[*]Krzyś[*]
Zgłoś SPAM
Przemek - Siostrzeniec Ś.P Marii
"A przecież cały nie umieram to co we mnie niezniszczalne trwa !
Teraz stoję twarzą w twarz z Tym, który jest ! " <*>
bł. Jan Paweł II <*>
Zgłoś SPAM
Rodzice Michala Ruty
Zgłoś SPAM
mama Sebastiana Duszynskiego
Kochać i tracić,pragnąć i żałować,
Padać boleśnie i znowu się podnosić,
Krzyczeć tęsknocie"precz"i błagać"prowadź!"
Zgłoś SPAM
mama Tomka Konopskiego
Ciszą cmentarną ukołysani, z dala od życia i znoju, ...
... dobiwszy wreszcie cichej przystani, odpoczywają w spokoju...[*]...
Zgłoś SPAM
mama Krzysia
♥♥♥ Nikt nie zajmie Twojego miejsca w moim sercu ... Samotność
przyspieszy tylko moment Spotkania ... po długiej rozłące wreszcie moja Dusza
przytuli Twoją, Kochany Krzyniu ...
Zgłoś SPAM
mama śp Agnisi [*]
W rozpaczy ... Serce pęka, Żal ogarnia duszę, Pustki w domu, Pustki w sercu,
Pustki w życiu. KRZYSIU ((*))
Zgłoś SPAM
mama Janka Zawodnego
[*][*][*]
Zgłoś SPAM
MARIA
❀♥❀... Znajdziecie mnie w listku na drzewie
I wiatru ciepłym powiewie
I w jasnym słońca promieniu
I w ptaku co siadł na ramieniu... ❀♥❀
Zgłoś SPAM
MAMA MICHAŁKA GAŁKI
Spoczywaj w pokoju Aniołeczku Drogi (*)(*)(*)
Zgłoś SPAM
tata Krzysia
Zgłoś SPAM
Rodzice Michala Ruty
Zgłoś SPAM
Rodzice Krzysia Rzepeckiego
Krzyk serca,dławiące łzy,szmer wśród Aniołów i pytający wzrok
przechodniów - wiedzą?Nie.Tylko Bóg wie jak bardzo tęsknimy.....
Strona KuPamięci wykorzystuje pliki cookie ("ciasteczka") w celu
zapewnienia dostępu do treści (więcej informacji).
Zmiana ustawień dotyczących przechowywania ciasteczek możliwa jest
bezpośrednio z poziomu Twojej przeglądarki.