♥♥♥...To co dał nam świat ,niespodzianie zabrał los, dobre chwile
skradł ,niosąc w zamian tęsknotę i łzy...♥♥♥
Zgłoś SPAM
mama Sebastiana Duszynskiego
Bóg Cię powołał do swojej krainy nie patrząc na łzy i ból całej
rodziny(*)
Zgłoś SPAM
Mama Michałka Gałki
Zgłoś SPAM
mama Janka Zawodnego
[*][*][*]
Zgłoś SPAM
Rodzice Michala Ruty
Zgłoś SPAM
Przemek
... więc po latach tęskni się tak samo
więc się nadal chce usłyszeć Twój głos
więc po kilku smutnych tęsknych latach
nadal się przeplata każda data
nadal się pamięta ból i łzy
nadal w myślach Ty…
Zgłoś SPAM
tata Krzysia
Zgłoś SPAM
Rodzice Krzysia Rzepeckiego
Ci ,którzy są już w Krainie Ciszy,odchodząc od nas Ciałem zostawili Duszę
co wszystko słyszy opiekując się nami...Krzyniu czuwaj nad Bliskimi...
Zgłoś SPAM
mama Krzysia
♥♥♥ Wszystko,co mam z czasu,gdy byłeś jest dla mnie bezcenne;nawet
zdarzenia z tamtych dni,bo były w Twojej świadomości lub zaistniały
jednocześnie z Twoją tu obecnością... Tęsknię,Kochany Krzyniu...
Zgłoś SPAM
Anita Mieczyslaw i Paulinka Chmielewscy(*)Łukasz Skarupiński(*)
Niezmierny żal boleśnie ściska serce, że los tak bezwzględnie obszedł się
z naszymi bliskimi, przed którymi otwierało się dopiero samodzielne życie
..:*(
Zgłoś SPAM
mama śp Agnisi [*]
Żadne słowa nie są w stanie opisać,
co dzieje się w sercu i umyśle bliskich,
których życie doświadcza w tak
okrutny i niesprawiedliwy sposób…
Spoczywaj w spokoju KRZYSIU ((*))((*))((*))
Zgłoś SPAM
mama Janka Zawodnego
[*][*][*]
Zgłoś SPAM
rodzice Anetki
"Życie jest jak świeca na wietrze tak ulotne.... jeden podmuch wiatru
i... wszystko może runąć jak domek z kart"... Spoczywaj w pokoju
Zgłoś SPAM
rodzice Anetki
Ogromna ilość światełek za każdy dzień mojej nieobecności na Twoje
stronie w myślach i modlitwie byłeś codziennie.Odpoczywaj w spokoju
Skarbie....
Zgłoś SPAM
tata Krzysia
Zgłoś SPAM
Rodzice Michala Ruty
Zgłoś SPAM
mama Sebastiana Waręckiego
Krzysio*((...jak zawsze słowa Twojej mamy..są mi tak bliskie!!!(((((((((((((
Zgłoś SPAM
Rodzice Krzysia Rzepeckiego
Ucichł Wasz szept,Wasz uśmiech też zgasł,wokół tylko cisza....my tu,Wy
tam....nie powinno tak być.....
Zgłoś SPAM
mama Krzysia
♥♥♥ Myślę, że to ja powinnam wybrać się do Ciebie... Tak bardzo się
stęskniłam... Mam nadzieję, że Cię odnajdę w Lepszym Świecie i już
zawsze będę przy Tobie, Skarbie mamy...
Zgłoś SPAM
mama Krzysia
♥♥♥ Pamięć Twojego istnienia i obecności tak bardzo przeniknęła moje
serce, że wciąż nie dociera do mnie świadomość, że odszedłeś...
Jesteś, tylko nie masz czasu mnie odwiedzić, prawda Krzyniu? ...
Strona KuPamięci wykorzystuje pliki cookie ("ciasteczka") w celu
zapewnienia dostępu do treści (więcej informacji).
Zmiana ustawień dotyczących przechowywania ciasteczek możliwa jest
bezpośrednio z poziomu Twojej przeglądarki.