Bóg Cię zabrał...Z radości powstał smutek,z codziennych uśmiechów
powstały słone łzy, z wesołych chwil powstały szare i beznadziejne dni...A
tęsknota coraz większa [*] Krzysiu [*]
Zgłoś SPAM
MARIA
♥♥♥... Są słowa, których nikt nie usłyszy,
są łzy, których nikt nie osuszy
są serca, które na zawsze krwawiące będą.
Jest MIŁOŚĆ, która trwa.
Zgłoś SPAM
mama Ani
Kiedy dziecko umiera...Niebo płacze..a na ziemię przybywa Anioł..aby pomóż
temu Dziecku dotrzec do Nieba[*]
Zgłoś SPAM
mama Janka Zawodnego
[*][*][*]
Zgłoś SPAM
Rodzice Michała Ruty
Zgłoś SPAM
tata Krzysia
Zgłoś SPAM
mama Marcina
Moja wieczorna modlitwa również dla CIEBIE, KRZYNIU.
Zgłoś SPAM
Rodzice Krzysia Rzepeckiego
Byliście nam słońcem na niebie,światłem księżyca w nocy,sercem,które
biło dla nas i radości na tym świecie...jak żyć teraz bez Was Krzysiu....
Zgłoś SPAM
mama Krzysia
♥♥♥ Kochałeś jesień... Jesienne dni już zawsze będą w moim sercu dla
Ciebie, Kochany Krzyniu...
Zgłoś SPAM
mama Krzysia
♥♥♥ Tęsknię, Kochany Krzyniu...
Zgłoś SPAM
mama Sebastiana Duszynskiego
Najpiękniejsze chwile zostały zapisane w Naszym Sercu.Będą tam, dopóki ono
będzie bić.(*)
Zgłoś SPAM
MARIA
♥¸¸.•*´¯`❀
•*´¯`❀
W sercu tak markotnie, myśli ciche, smutne
biegną gdzieś na oślep… PAMIĘTAM...
Zgłoś SPAM
mama Ani Aftańskiej
Twoje serce biło dla wielu,
teraz wiele serc bije dla
Ciebie[*]
Zgłoś SPAM
mama Janka Zawodnego
[*][*][*]
Zgłoś SPAM
Rodzice Michała Ruty
Zgłoś SPAM
mama Sebastiana Waręckiego
Krzysiu..w dniu Twoich 31 urodzin..moja modlitwa..ale jestem pewna,ze nie
potrzebujesz już jej!..że juz wiesz-czym jest Miłosierdzie
Boże!!!...przytulam Twoją mamę Krzyś..w ten wieczór urodzinowy..
Zgłoś SPAM
mama Marcina
Modlitwę szeptaną i światełko, w ten wyjątkowy dla CIEBIE wieczór,
składam w darze.
Zgłoś SPAM
Rodzice Krzysia Rzepeckiego
...Dzieci...bądż szczęśliwy Krzyniu,otoczony tym co najlepsze,spełniaj
Swoje marzenia...Mamie Twojej dużo siły i wytrwałości.....
Zgłoś SPAM
mama Krzysia
♥♥♥ "Do juterka" Jedyny Skarbie mamy...
Zgłoś SPAM
Rodzice Krzysia Rzepeckiego
Nie ma dotkliwszej boleści,niżli dni szczęścia wspominać,o Tych co od nas
odeszli...kiedyś dzień pełen radości,niespodzianek,teraz bardziej smutny i
przygnębiający niż pozostałe dni bez Was Ukochane
Strona KuPamięci wykorzystuje pliki cookie ("ciasteczka") w celu
zapewnienia dostępu do treści (więcej informacji).
Zmiana ustawień dotyczących przechowywania ciasteczek możliwa jest
bezpośrednio z poziomu Twojej przeglądarki.