Niech Maryja w dniu dzisiejszym otworzy wszystkim bramy nieba
Zgłoś SPAM
mama Marty
Zgłoś SPAM
żona śp.Henia Dobrońskiego
ڿڰۣڿ ڿڰۣڿ ڿڰۣڿ♨ ❤️ ♨ Wy nie cofniecie życia fal! Nic skargi
nie pomogą. Bezsilne gniewy, próżny żal! Świat pójdzie swoją drogą. Ale
pamięć o Tobie przetrwa.♨️Kochani..... ♨ ❤️ ♨ ڿڰۣڿ ڿڰۣڿ
ڿڰۣڿ
Zgłoś SPAM
Mama Krzysia Rzepeckiego
Czasem spoglądamy w niebo... widzimy tę nieskończoność... wiemy, że
tajemnicy Waszego odejścia tu nie zgłębimy... pozostaje nadzieja, że Tam
czekacie Kochani...
Zgłoś SPAM
rodzice Michała Ruta
KOCHAMY - TĘSKNIMY - WSPOMINAMY.
”*•ڰۣڿ ❤️ ڰۣڿ•°*” Światełko Pamięci dla Was
P.Krysiu,Alicjo,Bogusiu.
Zgłoś SPAM
Mama Tadzia W
Miłość nigdy nie umiera. Odpoczywajcie w pokoju.
Zgłoś SPAM
Józek
Mamuś ❤️ Alusiu ❤️ Boguś ❤️
Zgłoś SPAM
mama Marty
Zgłoś SPAM
żona śp.Henia Dobrońskiego
♥ (¯`♨️´¯) ♥ ❤️❄️⭐❄️❤️ Światełko zapalam Tobie
często, Byś wiedziała ,że w sercu mym żyjesz Byś nie czuła zimna
,ciemności Byś miała ciepło i blask jasności.
Pamiętam.❤️❄️⭐❄♥ (¯`♨️´¯) ♥
Zgłoś SPAM
rodzice Michała Ruta
(_❤️_) - Nasza pamięć i światełko najjaśniejsze dla Was.
Zgłoś SPAM
mama Marty
Zgłoś SPAM
żona śp.Henia Dobrońskiego
❤️⭐☘️⭐❤️Jest taki ból, którego nic nie ukoi? Jest taki strach,
którego nic nie pokona ? jest taki żal, który nigdy nie zniknie?. jest taka
tęsknota, która już na zawsze zostanie.❤️⭐☘️❤️
Zgłoś SPAM
rodzice Michała Ruta
NA ZAWSZE W NASZYCH SERCACH I PAMIĘCI. ♨❤️♨ . Światełko Pamięci dla
Was P.Krysiu,Alicjo,Bogusiu.
Zgłoś SPAM
mama Marty
Zgłoś SPAM
syn Józek z rodziną
Mamuś dzisiaj mija 47. Rocznica śmieci Taty. Sporo czasu upłynęło... Mamuś
❤️ Alusiu ❤️ Boguś ❤️ jesteście już razem... Pamiętamy o Was
❤️❤️❤️❤️
Zgłoś SPAM
żona śp.Henia Dobrońskiego
♨️♨♨️"Łzy wciąż płyna, serce pęka brak tu szczęścia i
miłości brak tu Twojej obecności." „Bo umrzeć to zbyt mały powód
żeby przestać kochać.” Zostawiam modlitwę i mnóstwo
swiatełek,.♨️♨♨️
Zgłoś SPAM
Mama Krzysia Rzepeckiego
Wśród licznych kwiatów kobierca, którymi się ziemia pokrywa, jest jeden
kwiat w głębi serca, który się Pamięć nazywa...pamiętam Kochani,
pamiętam zawsze i wszędzie....
Zgłoś SPAM
HALINA GÓRSKA
Odeszli, lecz żyją w sercach...tam jest Ich miejsce wiecznej
pamięci...[,][,][,]
Zgłoś SPAM
rodzice Michała Ruta
Nic tak nie rani, jak odłamki wspomnień …
Światełko Pamięci dla Was P.Krysiu,Alicjo,Bogusiu.
Zgłoś SPAM
Józek
Zmarli Przyjaciele nie spoczywają z ziemi, ale żyją w naszych sercach: tak
Bóg chciał, abyśmy nigdy nie byli sami...
Strona KuPamięci wykorzystuje pliki cookie ("ciasteczka") w celu
zapewnienia dostępu do treści (więcej informacji).
Zmiana ustawień dotyczących przechowywania ciasteczek możliwa jest
bezpośrednio z poziomu Twojej przeglądarki.