❤️⭐☘️⭐❤️ Tak jak dawniej świeci słońce, Tak jak dawniej wieje
wiatr, Wszystko zdaje się jak dawniej, Tylko Ciebie Janku bardzo brak.Zostawiam
codzienną modlitwę.Kochani.❤️⭐☘️⭐❤️
Zgłoś SPAM
rodzice Michała Ruta
NA ZAWSZE W NASZYCH SERCACH I PAMIĘCI. ♨❤️♨ . Światełko Pamięci dla
Was.
Zgłoś SPAM
Józek
Mamuś ❤️ Alusiu ❤️ Boguś ❤️ pamiętam o Was ❤️
Zgłoś SPAM
żona śp.Henia Dobrońskiego
❤️❄️♨️❄️❤️Widzę jak stąpasz wśród gwiazd korytarzy i
nawet Ci się tu wracać nie marzy bo Twój nowy świat jest tak daleki.Niech
Cię Pan Bóg swoją miłością otoczy na wieki.❤️❄️♨️❄️❤️
Zgłoś SPAM
mama Marty
Zgłoś SPAM
Mama Krzysia Rzepeckiego
Każdy dzień różni się tylko datą...myśli, smutek ,ból i tęsknota w
sercu zawsze ta sama...niech Bóg otacza Was nieskończoną miłością...a
światło niech Wam świeci...
Zgłoś SPAM
Józek Marchewczyk
Gdy smutek boli, a słowa zbyt małe, by rozpacz wypowiedzieć. Zostaje tylko
milczenie pełne gorących łez i bliskość osieroconych serc... ❤️
Zgłoś SPAM
rodzice Michała Ruta
Z myślą o Tych co odeszli na zawsze,zostawiamy ciche wspomnienie. -
Światełko Pamięci dla Was Pani Krysiu,Alicjo,Bogusiu.
Zgłoś SPAM
mama Marty
Zgłoś SPAM
mama Tadzia W
W smutną rocznicę zostawiam światełko z modlitwą.
Zgłoś SPAM
syn Józek
Mamuś kończą się wakacje... Wracam do szkoły... Dzisiaj pierwsza
konferencja... Czuwaj nade mną... ❤️
Zgłoś SPAM
rodzice Michała Ruta
"Niech miłość,która wśród nas żyła, nigdy nie umrze i będzie
wciąż żywa;..❤️ͼ̮̑●̮̑ͽ❤️..Nasza pamięć i światełko dla
Was P.Krysiu,Bogusiu..Rocznicowe światełko dla Ciebie Alicjo...śpij
spokojnie.
Zgłoś SPAM
żona śp.Henia Dobrońskiego
♨️Największym skarbem człowieka jest Jego pamięć. Przechowujemy w niej
urocze chwile, najdroższe serca,najcenniesze słowa, gesty,czyjeś oczy,
czyjeś łzy. Były naszego życia ozdobą.♨️
Zgłoś SPAM
Dorota
ROCZNICOWY ZNICZ dla p.Alicji
Zgłoś SPAM
brat Józek z rodziną
Alusiu, Siostro mijają już... aż 4 lata... Trudno uwierzyć... Śmierć
przyszła jak złodziej... Pamiętamy o Tobie. Śpij spokojnie najstarsza
Siostro ❤️ R.I.P.
Zgłoś SPAM
rodzice Michała Ruta
Upływający czas wyciska łzy tęsknoty,gdziekolwiek jesteście kochani, nasza
pamięć będzie zawsze WAM towarzyszyć...Światełko Pamięci dla Was
P.Krysiu,Alicjo,Bogusiu.
Zgłoś SPAM
mama Marcina Domańskiego
☀️ Światełko otulone pamięcią posyłam do gwiazd ☆❤️☆
Zgłoś SPAM
mama Karolinki-babcia Jędrusia
Pani Krysiu,Alu,Bogusiu...smutne światełko dla Was...
Zgłoś SPAM
babcia Kamilka Wisniewskiego
zyj duszą w Niebie a my pamietamy Twe miejsca na ziemi Krysiu
Zgłoś SPAM
żona śp.Henia Dobrońskiego
❤️❀❤️Nieuchronnie mijają zdarzenia, odchodzą chwile, doby, mija
kolejny rok Jest jednak coś,co się nie zmienia , coś czego nie da się
zgubić. Coś trwa, coś zostaje… Nasza miłość i nasza
pamięć.❤️❀❤️
Strona KuPamięci wykorzystuje pliki cookie ("ciasteczka") w celu
zapewnienia dostępu do treści (więcej informacji).
Zmiana ustawień dotyczących przechowywania ciasteczek możliwa jest
bezpośrednio z poziomu Twojej przeglądarki.