(_❤️_) - Nasza pamięć i światełko najjaśniejsze dla Was.
Zgłoś SPAM
żona śp.Henia Dobrońskiego
❤️෴☀️෴❤️Oczy przestają patrzeć. Serce przestaje bić. A dusza
i pamięć wciąż będą żyć. Niech blask tej świecy rozswietla Ci drogę a
jej ciepło ogrzewa Twoją duszę. Pamiętam. ❤️෴☀️෴❤️
Zgłoś SPAM
Mama Roberta i Wiesia
"❀•*♨️❤️❀ *`•`* ❀❤️♨️*•❀ ...Najlepszym
pamiętnikiem ... jest serce ...Ono pamięta o tych, którzy są godni
pamięci"
Zgłoś SPAM
Mama Krzysia Rzepeckiego
Bądźcie...najjaśniejszą gwiazdą w ciemną noc, tęczą na tle zachmurzonego
nieba....Bądźcie pamięcią w sercach swoich bliskich po wszystkie dni ich
istnienia..
Zgłoś SPAM
rodzice Michała Ruta
♨❤️♨ . Światełko Pamięci dla Was P.Krysiu,Alicjo,Bogdanie.
Zgłoś SPAM
rodzice Michała Ruta
Przeminęło szczęście jak baśń daleka,oszukały sny i oszukało życie; __
Światełko Pamięci dla Was.
Zgłoś SPAM
mama Marty
Zgłoś SPAM
mama Tadzia W
"Miłość nigdy nie umiera, ona żyje w nas." I Ty też żyjesz w
naszych sercach i pamięci.Odpoczywaj w pokoju.
Zgłoś SPAM
Dorota
Smutek w oczy zagląda, tęsknota stała się towarzyszką życia. Dom daleko, a
wieczność tak blisko...
Zgłoś SPAM
żona śp.Henia Dobrońskiego
❤️"Jest taka cierpienia granica,za którą się uśmiech pogodny
zaczyna." Żyjemy tą wiarą i nadzieją, że ten uśmiech pojawi się
kiedy znów spotkamy Naszych Bliskich tam gdzie na nas
czekają"♨️♨♨️
Zgłoś SPAM
rodzice Michała Ruta
;Pełno nas,a jakby nikogo nie było,jedną malutką duszą tak wiele ubyło;
- Światełko Pamięci dla Was.
Zgłoś SPAM
mama Marty
Zgłoś SPAM
żona śp.Henia Dobrońskiego
⭐❤️Największym skarbem człowieka jest Jego pamięć. Przechowujemy w
niej urocze chwile, najdroższe serca,najcenniesze słowa, gesty,czyjeś oczy,
czyjeś łzy. Były naszego życia ozdobą.⭐❤️
Zgłoś SPAM
mama Marcina Domańskiego
❤️✨️❤️ ☀️ Światełko Pamięci za dziś ❤️✨️❤️
❤️✨️ I na kolejne pięć dni ❤️✨️
Zgłoś SPAM
rodzice Michała Ruta
.-❤️-. Niedzielne Światełko Pamięci dla Was P.Krysiu,Alicjo,Bogdanie.
Zgłoś SPAM
mama Tadzia W
"W krzyżu cierpienie, w krzyżu zbawienie".Niech Twój i nasz krzyż
doprowadzi do światłości wiecznej.Światełko niech się pali w smutną
niedzielę Podwyższenia Krzyża.Odpoczywaj w pokoju.
Zgłoś SPAM
mama Marty
Zgłoś SPAM
mama Karolinki-babcia Jędrusia
Pani Krysiu,Alu,Bogusiu...smutne niedzielne światełko...dla Was
Zgłoś SPAM
żona śp.Henia Dobrońskiego
❤️☀❤️ Są pożegnania, na które nigdy nie będziemy gotowi Są
słowa, które zawsze wywołać będą morza łez. I są takie osoby na myśl,o
których zawsze zasypie nas lawina wspomnień.....❤️☀❤️
Strona KuPamięci wykorzystuje pliki cookie ("ciasteczka") w celu
zapewnienia dostępu do treści (więcej informacji).
Zmiana ustawień dotyczących przechowywania ciasteczek możliwa jest
bezpośrednio z poziomu Twojej przeglądarki.