Gdziekolwiek Jesteście Kochani, zawsze Wasza część jest w sercach Waszych
Bliskich...sercach które Was tak bardzo kochają....
Zgłoś SPAM
mama Karolinki-babcia Jędrusia
Pani Krysiu,Alu,Bogusiu....pamiętam
Zgłoś SPAM
rodzice Michała Ruta
(_❤️_) - Nasza pamięć i światełko dla Was P.Krysiu,Alicjo,Bogusiu.
Zgłoś SPAM
mama Marcina Domańskiego
Z myślą o Tych, co odeszli na zawsze...
Zostawiam to skromne Światełko Pamięci ❤️
Zgłoś SPAM
mama Marty
Zgłoś SPAM
Mama Krzysia Rzepeckiego
Tęsknimy tak bardzo Aniołki...żal, bezsilność, smutek...kochamy, bo kochać
to znaczy pamiętać, w pamięci odnajdywać Was.....
Zgłoś SPAM
Mama Robera i Wiesia
♥.✺.♥ „Bywa nieraz, że stajemy w obliczu prawd, dla których brakuje
słów.” Jan Paweł II (Karol Wojtyła) ♥.✺.♥ ❤️♨ԑ̮̑♦̮̑ɜܓ
Odpoczywaj w spokoju Krystyno ❤️♨ԑ̮̑♦̮̑ɜܓ
Zgłoś SPAM
Józek
Mamuś ❤️ Alusiu ❤️ Boguś ❤️ pamiętam o Was ❤️ Niedługo
przyjedziemy...
Zgłoś SPAM
Mama Tadzia W
Odpoczywajcie w pokoju kochani
Zgłoś SPAM
Dorota
Liść jesienny za oknem szeleści, nostalgia w serce się wkrada, dni nasze jak
cień przemijają...
Zgłoś SPAM
mama Marty
Zgłoś SPAM
Mama Krzysia Rzepeckiego
Może...Jesteście chmurką wysoko na niebie albo wiatrem kołyszącym liście,
może mgłą otulającą ziemię...ale nie widzimy Was przy nas Kochani....
Zgłoś SPAM
rodzice Michała Ruta
Żyjemy,ale nic nie jest tak jak było przedtem, już nie jesteśmy tacy sami .-
✽ڿڰ✽- Pamięć i światełko dla Was.
Zgłoś SPAM
mama Marty
Zgłoś SPAM
mama Marcina Domańskiego
✨️❤️✨️❤️ ☀️ Światełko Pamięci ❤️✨️❤️✨️
Zgłoś SPAM
HALINA GÓRSKA
Chcieliście jeszcze zostać, ale odeszliście, bo los tak chciał...tylko
wspomnienie i tęsknoty tchnienie być może zachowa czas...Pokój Wam na wieki
Kochani [,][,][,]
Zgłoś SPAM
Józek Marchewczyk
Są pożegnania na które nigdy nie będziemy gotowi... R.I.P.
Zgłoś SPAM
Mama Krzysia Rzepeckiego
Gdybyśmy mieli taką moc, aby choć na chwilę przytulić Tych, których z nami
nie ma...a których tak kochamy i zawsze o Nich pamiętamy...
Zgłoś SPAM
Mama Marvinka ♨️♨️♨️
Zgłoś SPAM
rodzice Michała Ruta
"Jesteś pierwszą myślą,kiedy się budzę i ostatnią,kiedy
zasypiam"
- ♨❤️♨ -Światełko Pamięci dla Was.
Strona KuPamięci wykorzystuje pliki cookie ("ciasteczka") w celu
zapewnienia dostępu do treści (więcej informacji).
Zmiana ustawień dotyczących przechowywania ciasteczek możliwa jest
bezpośrednio z poziomu Twojej przeglądarki.