"Życie jest jak płomień świecy,powoli wypala się i gaśnie.Lecz
pamięć o Tych co odeszli, nigdy w naszych sercach nie zgaśnie." Niech
Wam świeci radość w niebie w Dniu Wszystkich Świętych
Zgłoś SPAM
rodzice Michała Ruta
1 LISTOPADA - DZIEŃ WSZYSTKICH ŚWIĘTYCH - (❤️) - Smutne światełko i
modlitwa dla Was P.Krysiu,Alicjo,Bogdanie.
Zgłoś SPAM
Józek
Tato ❤️ Mamuś ❤️ Alusiu ❤️ Boguś ❤️ macie tak pięknie... Tyle
możemy Wam teraz dać... jeszcze pamięć i modlitwę... Śpijcie spokojnie.
R.I.P.
Zgłoś SPAM
HALINA GÓRSKA
W każdym płomieniu jeden człowiek, którego komuś bardzo brak..Blask świecy
i nagle wiatr..i płomień zgasł..my też kiedyś pójdziemy za tym zgasłym
cieniem..teraz pozostało nam tylko wspomnienie...
Zgłoś SPAM
Dorota
Listopadowe cmentarze w zadumie zaklęte. Mówią więcej niż słowa, jak w
czas Wszystkich Świętych
Zgłoś SPAM
mama Marcina Domańskiego
Wśród żółtych liści palą się znicze...♨️ W cieple ogników, jak
śnieżne kule tulą się białe chryzantemy... To skromne oznaki pamięci o
Tych, Którzy odeszli w Inny Świat. Twojej Pamięci ❤️
Zgłoś SPAM
Józek Marchewczyk
Znowu przyszedł listopad, cichy, zadumany, pachnący woskiem i wspomnieniami.
Znowu zapłoną znicze, małe światełka tęsknoty. Za tymi, których już nie
ma z nami, a wciąż są blisko, w sercu, w myślach...
Zgłoś SPAM
Mama Krzysia Rzepeckiego
W milionach ziemskich i wirtualnych zniczy są nasze myśli o Was
Kochani...widzimy Wasze oblicza nie zmienione wcale...w niebios
otchłani...pamiętamy, kochamy, tęsknimy...
Zgłoś SPAM
Zapalone w październiku
brat Józek
Bracie to Twoje pierwsze święta Tam...❤️ Trudno uwierzyć... Pamiętam
❤️
Podaruję dziś Ci różę o kolorze nieba, która w sobie blask księżyca
skrywa, wśród gwiazd promienieje, trzeba mieć nadzieję, że ten smutek w
głębi duszy w blask pereł przemieni...do spotkania Kochani
Zgłoś SPAM
Mama Roberta i Wiesia
Najpiękniejsze chwile zostają zapisane w naszym sercu...
Będą tam żyć - dopóki ono będzie bić.............
Światełko Pamięci i modlitwę zostawiam ❤️ •*`¨`*•.❤️
Zgłoś SPAM
rodzice Michała Ruta
Tęsknimy do przeszłości w której nam jaśniał cały świat,bo
pamiętamy,że czas z Tobą to piękny czas... Nasza pamięć i światełko dla
Was.
Zgłoś SPAM
mama Marty
Zgłoś SPAM
Mama Krzysia Rzepeckiego
Całe piękno życia tkwi w ulotnych chwilach, które niczym mgła o poranku
zachwyca swym pięknem... Bądźcie szczęśliwi Kochani po tamtej stronie
tęczy....
Zgłoś SPAM
babcia Kamilka Wisniewskiego
NiezaSTAPIONA PUSTKA PO tOBIE W RODZINIE KRYSIU
Zgłoś SPAM
rodzice Michała Ruta
♨❤️♨ _ Nasza pamięć i światełko dla Was p.Krysiu,Alicjo,Bogdanie.
Strona KuPamięci wykorzystuje pliki cookie ("ciasteczka") w celu
zapewnienia dostępu do treści (więcej informacji).
Zmiana ustawień dotyczących przechowywania ciasteczek możliwa jest
bezpośrednio z poziomu Twojej przeglądarki.