Gdyby tak można było...ujrzeć Was Kochani choćby z oddali...klepsydrę czasu
odwrócić, smutek za burtę wyrzucić, żeglować na koniec świata, odnależć
stracone lata...nie można...
Zgłoś SPAM
Mama Marvinka ❤
Zgłoś SPAM
rodzice Michała Ruta
;Kochać kogoś ,a potem stracić, to tak jakby kupić szczęście i zapłacić
łzami; __ Nasza pamięć i światełko Pani Krysiu.
Zgłoś SPAM
mama Marcina Domańskiego
"Nie umiera Ten, Kto trwa w sercach i pamięci naszej" ❤️❤️
Odpoczywaj w Pokoju.
Zgłoś SPAM
Mama Tadzia W
Pamiętam
Zgłoś SPAM
babcia Kamilka Wisniewskiego
Nie odeszłaś, bo wypełniasz serca i dusze bliskich i w naszej pamieci,
spoczywaj w pokoju
Zgłoś SPAM
mama Marty
Zgłoś SPAM
kuzyn Józek z rodziną
Tadziu światełko w dniu pogrzebu. R.I.P.
Zgłoś SPAM
syn Józek
Żałoba nigdy nie staje, staje się częścią naszego życia... Mamuś
pamiętam o Tobie
Zgłoś SPAM
żona śp.Henia Dobrońskiego
❤️♨️♨♨️ Ze ściśniętym z bólu sercem budzimy się i zasypiamy,
tęskniąc za Wami, w każdej sekundzie całą zrozpaczoną duszą, bez
ukojenia, bez pocieszenia.. czekamy i tęsknimy ♨️♨♨️❤️
Zgłoś SPAM
Mama Roberta i Wiesia
Najpiękniejsze chwile zostały zapisane w naszym sercu... Będą tam żyć -
dopóki serce będzie bić.... ....☀️ ❤️ ....☀️ ❤️
....❤️....Światełko Pamięci i modlitwę dla Was zostawiam....❤️
Zgłoś SPAM
rodzice Michała Ruta
ROZSTANIE - gdy dociera prawda, że nieodwracalne - tak strasznie boli,
obezwładnia, zabiera spokój i wszelką radość...Światełko dla Ciebie
p.Krysiu.
Zgłoś SPAM
mama Marcina Domańskiego
❤️ **** PAMIĘTAM **** ❤️
Zgłoś SPAM
mama Marty
Zgłoś SPAM
syn Józek
Mamuś pamiętam ❤️
Zgłoś SPAM
żona śp.Henia Dobrońskiego
★❤️♥⭐♥❤️★ Światełko nadziei,które płonie Ukoić może to
rozstanie, I wciąż splecione w bólu dłonie, Znów będą czekać na
spotkanie. Zostawiam codzienną modlitwę Pani Krysiu
..★❤️♥⭐♥❤️★
Zgłoś SPAM
rodzice Michała Ruta
"Jesteś w każdej minucie naszego życia...NA ZAWSZE"... Światełko
Pamięci dla Pani.
Zgłoś SPAM
mama Marty
Zgłoś SPAM
żona śp.Henia Dobrońskiego
❤️Jesteś już po drugiej stronie Życia,Zgasło życie,Jak Świeca
zdmuchnięta przez wiatr, Nie ma Cię wśród nas,Choć tęskno nam za Tobą,Po
tamtej stronie chmur jest inny,lepszy Świat.ԑ̮̑♦̮̑ɜܓ♨❤️
Strona KuPamięci wykorzystuje pliki cookie ("ciasteczka") w celu
zapewnienia dostępu do treści (więcej informacji).
Zmiana ustawień dotyczących przechowywania ciasteczek możliwa jest
bezpośrednio z poziomu Twojej przeglądarki.