,, Przyjdź na świat, by wyrównać rachunki strat, żeby zająć wśród nas
puste miejsce przy stole. Jeszcze raz pozwól cieszyć się dzieckiem w nas, i
zapomnieć, że są puste miejsca przy stole..."
Zgłoś SPAM
Mama Krzysia Rzepeckiego
Palimy światełka...jasne światełko rozjaśnia mroki zapomnienia o Tych co
odeszli stąd, których już z nami nie ma...to dowód pamięci co tworzy schody
z ziemi do nieba...dla Was Kochani
Zgłoś SPAM
mama Marcina Domańskiego
Niech stada aniołów śpiewają ci do odpoczynku. /W.Shakespeare/
Pamiętam i ślę Ci do Nieba te skromne Światełka Pamięci na dziś -
przedświąteczną sobotę i za poprzednie dni ☀️ ❤️ ☀️
Zgłoś SPAM
mama Marty
Zgłoś SPAM
żona śp.Henia Dobrońskiego
♨️♨♨️Odeszli..a my nadal Ich kochamy,tęsknimy, mówimy do Nich i tak
się nieraz nam zdaje.. przecież są z Nami..Boże zabierasz tych których
kochamy, a nam zostawiasz krwawiące rany.♨️♨♨️
Zgłoś SPAM
rodzice Michała Ruta
Nic już nie cieszy,jest tylko tęsknota,która przytłacza.Smutno i pusto bez
Was.... Smutne przedświąteczne światełko p.Krysiu.
Zgłoś SPAM
syn Józek
❤️
Zgłoś SPAM
mama Marty
Zgłoś SPAM
żona śp.Henia Dobrońskiego
❤️⭐ ❄️⭐❤️ Życie jest jak świeca na wietrze, tak ulotne, jeden
podmuch wiatru i wszystko może runąć jak domek z kart.Zapalam światełka i
zostawiam codzienną modlitwę, .❤️⭐ ❄️⭐❤️
Zgłoś SPAM
syn Józek
Mamuś ❤️
Zgłoś SPAM
rodzice Michała Ruta
W sercu pusto - tylko smutek, tylko żal i wspomnień gorzki
smak.-*•.◕.•*-Nasze smutne światełko dla Ciebie p.Krysiu.
Zgłoś SPAM
mama Marty
Zgłoś SPAM
Dorota
"W tajemnicy grudnia niebo ukryło błękit, Adwentowe chwile roratnim
światłem tylko błyszczą"
/ W.Szopa /
Zgłoś SPAM
rodzice Michała Ruta
;Smutne są wieczory bez gwiazd na niebie, jeszcze smutniejsze są dni bez
Ciebie; - Pamięć i światełko dla Pani.
Zgłoś SPAM
mama Tadzia W
Jak krótkie jest nasze życie na ziemi,a życie wieczne niech będzie dla
Ciebie radością i oczekiwaniem na nas.Odpoczywaj w pokoju
Zgłoś SPAM
babcia Kamilka Wisniewskiego
pokoj zakwitnie, kiedy Pan przybedzie - cieszmy sie Krysiu
Zgłoś SPAM
mama Marty
Zgłoś SPAM
syn Józek
Mamuś święta za pasem,a Ciebie nie ma ... Czuwaj nad nami... ❤️ ❤️
❤️ ❤️
Zgłoś SPAM
żona śp.Henia Dobrońskiego
❤️♣❤️ Życie szybko przemija. Czas się nie zatrzymuje. Pamięć
pozostaje.Serce ciągle czuje. Wspomnienie, choć bolesne. Zapomnieć nie
pozwala. Uczucie nie wygasa. Pozostaje wiara.❤️♣❤️
Zgłoś SPAM
rodzice Michała Ruta
To nie prawda,że czas leczy rany,tęsknimy coraz bardziej KOCHANI....Smutne
światełko dla Pani.
Strona KuPamięci wykorzystuje pliki cookie ("ciasteczka") w celu
zapewnienia dostępu do treści (więcej informacji).
Zmiana ustawień dotyczących przechowywania ciasteczek możliwa jest
bezpośrednio z poziomu Twojej przeglądarki.