❤️⭐☘️⭐❤️♨ ღ♨️ღ ♨.❤️⭐☘️⭐❤️ Tęsknota
z bólem idą w parze, a my mamy tylko nadzieje, że kiedyś będziemy
razem.Światełka dla Pani Krysi, Alicji, Bogusia.❤️⭐☘️⭐❤️♨
ღ♨️ღ ♨❤️⭐☘️⭐❤️
Zgłoś SPAM
rodzice Michała Ruta
;Tęsknimy do przeszłości w której nam jaśniał cały świat,bo
pamiętamy,że czas z Tobą to piękny czas; - Nasza pamięć dla Ciebie
p.Krysiu,dla Ciebie Alicjo i dla Ciebie Bogusiu.
Zgłoś SPAM
mama Marty
Zgłoś SPAM
Józek
Mamuś wracam do pracy. Zapalam Wam światełko na nowy tydzień. Wierzę, że
jesteście razem...Czuwajcie nad nami... R.I.P.
Zgłoś SPAM
żona śp.Henia Dobrońskiego
♨️☘️⭐☘️♨️"Życie to czas, w którym szukamy Boga.
Śmierć to czas, w którym Go znajdujemy. Wieczność to czas, w którym Go
posiadamy” Światełka dla biiskich P.Krysi,Alicji i
Bogusia.♨️☘️⭐☘️♨️
Zgłoś SPAM
żona śp.Henia Dobrońskiego
♨️☘️⭐☘️♨️" Urodzinowe światełka.Życie to czas, w
którym szukamy Boga. Śmierć to czas, w którym Go znajdujemy. Wieczność to
czas, w którym Go posiadamy” św. Franciszek
Salezy..♨️☘️⭐☘️♨️
Zgłoś SPAM
Mama Marvinka ❤️♨️❤️
Zgłoś SPAM
mama Karolinki-babcia Jędrusia
Urodzinowo Pani Krystyno...smutno...niedzielne światełko dla Was
Zgłoś SPAM
rodzice Michała Ruta
Jak uśpić mam Cię serce,gdy cierpisz te katusze? Jak mam zapełnić
miejsce,gdy mi rozrywa duszę? Jak znaleźć mam odpowiedź, Dlaczego właśnie
Wy? _♥_ Światełko i modlitwa dla Was Alicjo i Bogusiu.
Zgłoś SPAM
rodzice Michała Ruta
Urodzinowe światełko i modlitwa dla Pani p.Krysiu....śpij spokojnie.____Panie
Józku przytulamy do serca.
Zgłoś SPAM
mama Marcina Domańskiego
✨️❤️✨️❤️ ☀️ Urodzinowe Światełko Pamięci Pani Krysiu
❤️✨️❤️✨️ Bliskich serdecznie pozdrawiam.
Zgłoś SPAM
mama Marty
Urodzinowe światełko pamięci i modlitwa za dusze zmarłej Pani Krystyny, Pana
Józefa i ich dzieci.
Zgłoś SPAM
syn Józek
Choć Cię nie widzę, wiem , że Ty gdzieś blisko jesteś... Mamuś, Tato,
Alusiu, Boguś śpijcie spokojnie otuleni kołderką śniegu... R.I.P.
❤️❤️❤️❤️
Zgłoś SPAM
syn Józek
Mamuś Twoje ziemskie urodziny. Trudny ten styczeń... Masz już Bogusia i
Alusie przy sobie. Jest Tam Tata. Życzymy Wam dużo szczęścia TAM. My jeszcze
w drodze...Czuwajcie nad nami...
Zgłoś SPAM
żona śp.Henia Dobrońskiego
♨️♨♨️"Łzy wciąż płyna, serce pęka brak tu szczęścia i
miłości brak tu Twojej obecności." „Bo umrzeć to zbyt mały powód
żeby przestać kochać.” Zostawiam modlitwę i mnóstwo
swiatełek,P.Krysiu.♨️♨♨️
Zgłoś SPAM
żona śp.Henia Dobrońskiego
♨️♨♨️"Łzy wciąż płyna, serce pęka brak tu szczęścia i
miłości brak tu Twojej obecności." „Bo umrzeć to zbyt mały powód
żeby przestać kochać.” Zostawiam modlitwę dla siostry Alusi i
brata,.♨️♨♨️
Zgłoś SPAM
Mama Krzysia Rzepeckiego
Urodzinowe światełko Pani Krysiu....Panie Józefie sercem jestem z Panem Gosia
Zgłoś SPAM
Mama Krzysia Rzepeckiego
Przemija życie...Stracone lata...Zabrane marzenia...Zapomniany uśmiech...To
życie bez Was Kochani....
Zgłoś SPAM
rodzice Michała Ruta
… wszystko można zapomnieć smutek, radość i łzy, lecz nie można
zapomnieć o kimś takim jak TY …. Światełko dla Pani p.Krysiu,dla Ciebie
Alicjo i dla Ciebie Bogusiu.
Zgłoś SPAM
mama Tadzia W
Wieczne odpoczywanie niech Wam da Pan ,a światłość wiekuista niech Wam
świeci. Sobotnie zaśnieżone światełko dla Was p.Krystyno,Alusiu i Bogusiu.
Wyrazy współczucia p.Józku, dużo sił i zdrowia.
Strona KuPamięci wykorzystuje pliki cookie ("ciasteczka") w celu
zapewnienia dostępu do treści (więcej informacji).
Zmiana ustawień dotyczących przechowywania ciasteczek możliwa jest
bezpośrednio z poziomu Twojej przeglądarki.