♨️☘️⭐☘️♨️"Życie to czas, w którym szukamy Boga.
Śmierć to czas, w którym Go znajdujemy. Wieczność to czas, w którym Go
posiadamy” św. Franciszek Salezy.Kochani....♨️☘️⭐☘️♨️
Zgłoś SPAM
rodzice Michała Ruta
;Na zawsze w naszych sercach i pamięci;
[❤] - Światełko Pamięci dla Was Pani Krysiu,Alicjo,Bogusiu.
Zgłoś SPAM
żona śp.Henia Dobrońskiego
♨❤️♨ Utulone Snem Wieczystym Spoczywa w ciszy Kochane Serce Z serc
naszych zrozpaczonych wyrwane W których na zawsze ból zostanie Z Pamięcią ze
Wspomnieniem Kochani...♨❤️♨
Zgłoś SPAM
syn Józek
Mamuś szczęśliwie wróciliśmy... Dziękuję ❤️
Zgłoś SPAM
rodzice Michała Ruta
KOCHAMY - TĘSKNIMY - WSPOMINAMY -•ڰۣڿ ❤️ ڰۣڿ•- Światełko
Pamięci dla Was Pani Krysiu,Alicjo,Bogusiu.
Zgłoś SPAM
mama Tadzia W
"Gdy jest mi źle, gdy życie mnie przytłacza, me serce łka, dusza cierpi
też, wołam przyjdź, cierpliwie czekam w ciszy ,aż przyjdziesz tu,
usiądziesz ze mną znów." Ale to już niemożliwe kochani
Zgłoś SPAM
żona śp.Henia Dobrońskiego
❤️❄️♨️❄️❤️idzę jak stąpasz wśród gwiazd korytarzy i
nawet Ci się tu wracać nie marzy bo Twój nowy świat jest tak daleki.Niech
Cię Pan Bóg swoją miłością otoczy na
wieki.Kochani❤️❄️♨️❄️❤️
Zgłoś SPAM
syn Józek
Mamuś jedziemy na pogrzeb wujka Józka z Wrocławia. To już trzecie pogrzeb w
tym roku... Czuwaj nad naszą drogą... Dziękuję ❤️
Zgłoś SPAM
rodzice Michała Ruta
Z myślą o Tych co odeszli na zawsze - zostawiamy ciche wspomnienie. __
Światełko Pamięci dla Was Pani Krysiu,Alicjo,Bogusiu.
Pamięć jest wieczna... Mamuś ❤️ Alusiu ❤️ Boguś ❤️ Bądźcie Tam
szczęśliwi. R.I.P.
Zgłoś SPAM
żona śp.Henia Dobrońskiego
❤️⭐☘️⭐❤️ Śpij spokojnie,choć tęskni ktoś i czeka i w kręgu
gwiazd do Ciebie myślą błądzi i w samotności imię Twe szepcze z daleka.
Spoczywaj w pokoju.P.Krysiu, Alusiu, Bogusiu.❤️⭐☘️⭐❤️
Zgłoś SPAM
Mama Krzysia Rzepeckiego
Jesteście w lepszej krainie, cisi, spokojni i szczęśliwi, nam została
wiązanka pieśni, co wyśpiewują duszy naszej tęsknotę...czekajcie na nas
Kochani...
Zgłoś SPAM
rodzice Michała Ruta
(_❤️_) - Nasza pamięć i światełko najjaśniejsze dla Was Pani
Krysiu,Alicjo i Bogusiu.
Zgłoś SPAM
Józek
Dni człowieka są jak trawa, kwitnie jak kwiat na polu, ledwie muśnie go
wiatr, a już go nie ma i miejsce gdzie był już go nie poznaje.... Mamuś,
Alusiu, Boguś mroźne światełko pamięci. R.I.P.
Zgłoś SPAM
mama Marty
Zgłoś SPAM
Mama Roberta i Wiesia
.{(__╬__)} ❀*¯*♥*¯*❀ W daleką podróż zabrał Was Bóg Jedną
nadzieję nam dając, Że kiedyś przekroczą też Niebios próg, Ci, którzy
tutaj w bólu zostali .⭐
❤️♨.ԑ̮̑♦̮̑ɜܓ♨❤️♨.ԑ̮̑♦̮̑ɜܓ♨❤️
Zgłoś SPAM
rodzice Michała Ruta
;Wspomnienia pozwalają na chwilę szczęścia, bo myśleć to znaczy wciąż
pamiętać; - Światełko Pamięci dla Was Pani Krysiu,Alicjo,Bogusiu.
Zgłoś SPAM
mama Tadzia W
"Istnieją blizny, których nikt nie widzi, rany ,które nie krwawią,
łzy, które nie są mokre, krzyki, które nie wydają żadnego dźwięku."
Zapalam niedzielną lampeczkę ku twojej pamięci
Strona KuPamięci wykorzystuje pliki cookie ("ciasteczka") w celu
zapewnienia dostępu do treści (więcej informacji).
Zmiana ustawień dotyczących przechowywania ciasteczek możliwa jest
bezpośrednio z poziomu Twojej przeglądarki.