Wspomnienia pozwalają na chwilę szczęścia, bo myśleć to znaczy wciąż
pamiętać … Światełko dla Was Pani Krysiu,Alicjo,Bogusiu.
Zgłoś SPAM
mama Marty
Zgłoś SPAM
Józek
Alusiu ❤️ Boguś ❤️ pamiętam ❤️
Zgłoś SPAM
syn Józek
Mamuś nowy tydzień... 13 marca Twoje imieniny... żal... ❤️ Śpij
spokojnie Mamuś ❤️
Zgłoś SPAM
żona śp.Henia Dobrońskiego
❤️⭐☘️⭐❤️ Wszystko się skończy i wszystko przeminie i sen się
urwie i złudne marzenia. Lecz jest coś więcej co w sercu i duszy nie zginie i
trwać będzie wiecznie Nasza Pamięć. ❤️⭐☘️⭐❤️
Zgłoś SPAM
Mama Krzysia Rzepeckiego
Wszystko odeszło i nie wróci.... została tylko szara rzeczywistość...
myśli błądzących wśród labiryntu słów.... bo nie ma Was....Kochani
Zgłoś SPAM
rodzice Michała Ruta
Światełko w I Niedzielę Wielkiego Postu dla Was Pani Krysiu,Alicjo,Bogusiu.
Zgłoś SPAM
mama Marcina Domańskiego
❤️ Niedzielne Światełko Pamięci ❤️
Zgłoś SPAM
mama Marty
Zgłoś SPAM
mama Tadzia W
Światełko i modlitwa dla Was w I niedzielę Wielkiego Postu. Bądź nam
miłościw Jezu, daj radość nieba naszym bliskim, a nam siły do niesienia
naszych krzyży.
Zgłoś SPAM
Józek
Bądź mi litościw Boże nieskończony, według wielkiego miłosierdzia
Twego... Mamuś, Alusiu, Boguś światełko na I Niedzielę Wielkiego Postu.
Pamiętam o Was. R.I.P.
Zgłoś SPAM
żona śp.Henia Dobrońskiego
❤️෴☀️෴❤️Oczy przestają patrzeć. Serce przestaje bić. A dusza
i pamięć wciąż będą żyć. Niech blask tej świecy rozswietla Ci drogę a
jej ciepło ogrzewa Twoją duszę. Pamiętam. ❤️෴☀️෴❤️
Zgłoś SPAM
Mama Krzysia Rzepeckiego
Choć tak daleko od siebie, wciąż blisko i żadna chwila, nie chce odejść w
zapomnienie...Ukochani
Zgłoś SPAM
mama Marty
Zgłoś SPAM
rodzice Michała Ruta
Z myślą o Tych co odeszli na zawsze - zostawiamy ciche wspomnienie. _
Światełko Pamięci dla Was Pani Krysiu,Alicjo,Bogusiu.
Zgłoś SPAM
brat Józek
Alusiu światełko w Dniu Kobiet ❤️ Pamiętam ❤️
Zgłoś SPAM
syn Józek
Mamuś światełko w Dniu Kobiet ❤️ Pamiętam ❤️
Zgłoś SPAM
żona śp.Henia Dobrońskiego
❄️❤️⭐❤️❄️Gdy otworzysz swe serce jak księgę w której
przetrwały stronice zapisane złóż wtedy sobie wieczną przysięgę że nie
dopuścisz by były zapomniane.P,Krysiu
Aluniu,Bogusiu❄️❤️⭐❤️❄️
Zgłoś SPAM
rodzice Michała Ruta
"Ktoś tutaj był i był, a potem zniknął i uporczywie Go nie ma" -
W. Szymborska.
Światełko Pamięci dla Was Pani Krysiu,Alicjo,Bogusiu.
Zgłoś SPAM
Józek
Mamuś ❤️ Alusiu ❤️ Boguś ❤️ światełko na wieczór. Pamiętam o
Was ❤️
Strona KuPamięci wykorzystuje pliki cookie ("ciasteczka") w celu
zapewnienia dostępu do treści (więcej informacji).
Zmiana ustawień dotyczących przechowywania ciasteczek możliwa jest
bezpośrednio z poziomu Twojej przeglądarki.