❤️⭐☘️⭐❤️ Wszystko się skończy i wszystko przeminie i sen się
urwie i złudne marzenia. Lecz jest coś więcej co w sercu i duszy nie zginie i
trwać będzie wiecznie Nasza Pamięć kochani.❤️⭐☘️⭐❤️
Zgłoś SPAM
Mama Roberta i Wiesia
† ◥◣❤️◢◤ † ........❤️ ❤️ ŚWIATEŁKO KU TWOJEJ
PAMIĘCI,,,, Ogromnie boli myśl o chwili, w której nie będzie już
następnych dni. ♥️✨♥️
Zgłoś SPAM
rodzice Michała Ruta
Bądź miłości wspomnieniem i w smutku pocieszeniem. + Światełko Pamięci
dla Was Pani Krysiu,Alicjo,Bogusiu.
Zgłoś SPAM
mama Tadzia W
Święty Józefie, patronie rodzin, czy widzisz jak my cierpimy po odejściu
naszych kochanych bliskich.Wstaw się za nimi do Boga miłosiernego, by cieszyli
się radością nieba.
Zgłoś SPAM
mama Marty
Zgłoś SPAM
HALINA GÓRSKA
KU WASZEJ PAMIĘCI...[♥][♥][♥]
Zgłoś SPAM
żona śp.Henia Dobrońskiego
❤️☀️❤️ Byłąś naszego życia ozdobą a teraz rozłączył nas Bóg
z Tobą, módl się za nami do Pana w niebie abyśmy godni dołączyli do
Ciebie. Pamiętam.Pani Krysiu, Alicjo i Bogusiu... ❤️☀️❤️
Zgłoś SPAM
syn Józek
Mamuś dzisiaj imieniny Taty i Bogusia. Jesteście już razem. Twój najmłodszy
syn Boguś. Bądźcie tam szczęśliwi...
Zgłoś SPAM
brat Józek
Boguś imieninowa pamięć i modlitwa. Pamiętamy ❤️❤️❤️❤️ śpij
spokojnie ❤️
Zgłoś SPAM
rodzice Michała Ruta
Tęsknimy za Wami,jesteście ciągle naszych myślach i sercu.. •ڰۣڿ ❤️
ڰۣڿ•.. Smutne światełko dla Was Pani Krysiu,Alicjo,Bogusiu.
Zgłoś SPAM
mama Marcina Domańskiego
❤️☀️ Światełka Pamięci na dziś i za poprzednie dni zapalam dla
Ciebie ☀️❤️ Pani Krysiu
Zgłoś SPAM
Dorota
Dni są takie szare straciły blask, w oczach błyszczą łzy, serce ucichło,
ogień zgasł...
Zgłoś SPAM
mama Marty
Zgłoś SPAM
żona śp.Henia Dobrońskiego
❄️❤️⭐❤️❄️Gdy otworzysz swe serce jak księgę w której
przetrwały stronice zapisane złóż wtedy sobie wieczną przysięgę że nie
dopuścisz by były zapomniane.P, Krysiu, Alicjo,
Bogusiu.❄️❤️⭐❤️❄️
Zgłoś SPAM
rodzice Michała Ruta
… To nie był czas - to nie była pora … Smutne światełko dla Was Pani
Krysiu,Alicjo,Bogusiu.
Zgłoś SPAM
mama Marty
Zgłoś SPAM
Józek
Mamuś, Alusiu, Boguś światełko na nowy tydzień. Jeszcze jest chłodno, ale
wiosna tuż, tuż... Pamiętam o Was ❤️
Zgłoś SPAM
żona śp.Henia Dobrońskiego
❤️♨️♨♨️❤️Wszystko się kończy, wszystko przeminie I sen
przerwie słodkie marzenie, Lecz coś jest w duszy, co nigdy nie minie I wciąż
trwać będzie,a tym jest Miłość i Wspomnienie,.❤️♨️♨♨️❤️
Zgłoś SPAM
Mama Krzysia Rzepeckiego
Palimy znicze dla Naszych Bliskich, nikłe światło w półmroku drży...dla
naszych Bliskich, którym Pan zamknął żywota drzwi...pamiętam
Strona KuPamięci wykorzystuje pliki cookie ("ciasteczka") w celu
zapewnienia dostępu do treści (więcej informacji).
Zmiana ustawień dotyczących przechowywania ciasteczek możliwa jest
bezpośrednio z poziomu Twojej przeglądarki.