Idzie Wielki Tydzień, serca nam odmienia, ciszą i powagą, pełnią
zamyślenia. Potem jest Wielkanoc czas wielkiej radości, by nas Pan
zmartwychwstał... Pamiętam o Was w tym świątecznym czasie
Zgłoś SPAM
żona śp.Henia Dobrońskiego
❤️⭐☘️⭐❤️ Tak jak dawniej świeci słońce, Tak jak dawniej wieje
wiatr, Wszystko zdaje się jak dawniej, Tylko Ciebie Janku bardzo brak.Zostawiam
codzienną modlitwę.kochani.❤️⭐☘️⭐❤️
Zgłoś SPAM
brat Józek
Alusiu byliśmy u Ciebie ❤️ Ty jak pierwsza i najstarsza odeszłaś...
Boguś jako najmłodszy... Tak żal i smutno. Dwa tygodnie temu pochowałem
teścia. Smutne to będą święta... Śpijcie spokojnie ❤️
Zgłoś SPAM
Józek
Mamuś, Tato i Boguś byliśmy u Was❤️ Macie pięknie zdobione ❤️ tak
świątecznie. Czekamy tylko na tablicę... Boguś tam szybko dołączyłeś do
swoich Rodziców. Za szybko... Śpijcie spokojnie ❤️
Zgłoś SPAM
mama Marcina Domańskiego
☀️ Światełko Pamięci na sobotę i niedzielę ❤️
Zgłoś SPAM
rodzice Michała Ruta
(_❤️_) - Nasza pamięć i światełko najjaśniejsze dla Was Pani
Krysiu,Alicjo,Bogusiu.
Zgłoś SPAM
babcia Kamilka Wisniewskiego
wspomnienia to miłośc i trwa do wieczności, spoczywaj w pokoju
Zgłoś SPAM
mama Marty
Zgłoś SPAM
Mama Tadzia W
Radości nieba Krysiu Alu Bogusiu
Zgłoś SPAM
syn Józek
Mamuś ruszamy w trasę...czuwaj nad nami ❤️❤️ Dziękuję ❤️❤️
Zgłoś SPAM
żona śp.Henia Dobrońskiego
❤️⭐☘️⭐❤️Każdy dzień jest rocznicą, Każdy dzień jest dla nas
czekaniem, Każdy dzień utopiony w tęsknocie, Każdy dzień naznaczony
rozstaniem.Światełko i modlitwa dla Was kochani.❤️⭐☘️⭐❤️
Zgłoś SPAM
Mama Krzysia Rzepeckiego
Byliście, Jesteście i już na zawsze Będziecie w naszych sercach...bo kochamy
Was nad życie...i żadne tłumaczenia zrozumieć nam nie pomagają...pozostały
piękne wspomnienia i tęsknota okrutna...
Zgłoś SPAM
mama Marty
Zgłoś SPAM
rodzice Michała Ruta
;Przeminęło szczęście jak baśń daleka,oszukały sny i oszukało życie; _
Światełko Pamięci dla Was Pani Krysiu,Alicjo,Bogusiu.
Zgłoś SPAM
żona śp.Henia Dobrońskiego
❤️♨ԑ̮̑♦̮̑ɜܓ♨❤️♨ԑ̮̑♦̮̑ɜܓ♨❤️Tęsknota,
słowo zużyte, otwarło mi swoją dal. Jak różne są rzeczy ukryte w
króciutkim wyrazie..żal.Zostawiam światełka i codzienną
modlitwę...❤️♨ԑ̮̑♦̮̑ɜܓ♨❤️♨ԑ̮̑♦̮̑ɜܓ♨❤️
Zgłoś SPAM
rodzice Michała Ruta
;Na zawsze w naszych sercach i pamięci; - [❤] - Światełko Pamięci dla Was
Pani Krysiu,Alicjo,Bogusiu.
Zgłoś SPAM
mama Marcina Domańskiego
"Śmierć jest końcem życia, ale nie miłości."
I jest jeszcze pamięć...
Światełko do Nieba ❤️
Strona KuPamięci wykorzystuje pliki cookie ("ciasteczka") w celu
zapewnienia dostępu do treści (więcej informacji).
Zmiana ustawień dotyczących przechowywania ciasteczek możliwa jest
bezpośrednio z poziomu Twojej przeglądarki.