"║║ Wielkanocne Światełko Pamięci ║║dla Ciebie Krystyno od
serca zapalam...❤️ ╬ ╬ ╬ ╬ ╬"
Zgłoś SPAM
mama Tadzia W
Chrystus zmartwychwstał, nasza jedyna nadzieja .Niech przez jego cierpienia
otworzy się niebo dla Was. Bliskim życzę błogosławionych, spokpjnych
świąt, pełnych zdrowia,radości,ludzkiej życzliwości.
Zgłoś SPAM
mama Marty
Zgłoś SPAM
Józek
Mamuś, Alusiu pamiętam w ten wielkanocny czas...
Zgłoś SPAM
brat Józek
Boguś bracie to Twoje pierwsze święta Tam...
Zgłoś SPAM
Dorota
"Zakwitły już jabłonie na wiosny powitanie - Posłuchaj biją
dzwony...To jest Zmartwychwstanie"
Zgłoś SPAM
mama Marcina Domańskiego
☀️ Na Wielkanocną Niedzielę Światełko Pamięci ❤️
Bliskim życzę zdrowych, spokojnych i pogodnych Świąt Wielkiej Nocy.
Pozdrawiam serdecznie.
Zgłoś SPAM
Mama Krzysia Rzepeckiego
❤ Wspomnienia i myśli o Was...wierzymy, że Tam jest Wam
lepiej....miłością przejęci tęsknimy za Wami bez końca...Bliskim życzę
zdrowia i spokoju na ten Świąteczny czas
Zgłoś SPAM
rodzice Michała Ruta
W WIELKĄ SOBOTĘ ŚWIATEŁKO PAMIĘCI...dla Was Pani
Krysiu.Alicjo,Bogusiu._____ Bliskim życzymy zdrowych i spokojnych Świąt
Wielkiej Nocy.
Zgłoś SPAM
Józek
Wielka Sobota. Czekamy na Zmartwychwstanie...
Zgłoś SPAM
mama Marty
Zgłoś SPAM
Mama Tadzia W
Jezus umarł na krzyżu za nas I za Was
Zgłoś SPAM
mama Marcina Domańskiego
✨️ Na Wielki Piątek ✨️ Światełko Pamięci ❤️ ⭐ Posyłam Ci Pani
Krysiu na Twoją Gwiazdkę ⭐
Zgłoś SPAM
żona śp.Henia Dobrońskiego
❤️ͼ̮̑●̮̑ͽ❤️Światełka
Wielkanocne.❤️ͼ̮̑●̮̑ͽ❤️Biskim życzę zdrowych, spokojnych
Świąt Wielkanocnych.MIłych i serdecznych spotkań w gronie rodzinyZapalam
światełka na miesiąc⭐☘️⭐
Zgłoś SPAM
Dorota
"Każda prawdziwa miłość musi mieć swój Wielki Piątek" /Prymas
S.Wyszyński/
Zgłoś SPAM
syn Józek
Mamuś dzisiaj Wielki Piątek. Idą święta...to już kolejne bez Ciebie...
Jesteśmy sierotami...
Zgłoś SPAM
Mama Krzysia Rzepeckiego
Maleńkie chwile uśmiechu to wspomnienia...siłę nam dają by iść
dalej...Przyjmijcie Kochani serca mojego przytulenie, modlitwę i światełko...
Zgłoś SPAM
rodzice Michała Ruta
;Rozpoczynamy Święte Triduum Paschalne.Razem z bolejącym Panem oddajemy
gorycz naszych cierpień Miłującemu Ojcu; - Światełko dla Was Pani
Krysiu,Alicjo,Bogusiu.
Strona KuPamięci wykorzystuje pliki cookie ("ciasteczka") w celu
zapewnienia dostępu do treści (więcej informacji).
Zmiana ustawień dotyczących przechowywania ciasteczek możliwa jest
bezpośrednio z poziomu Twojej przeglądarki.