Odeszła nadzieja , wiara , radość. Odeszła wraz z Tobą. A co przyszło
tęsknota i ból. Żal wspomnienia i płacz. To wszytko co pozostało. KRYSIU.
Zgłoś SPAM
syn Józek
,, Odchodzi osoba, którą bardzo kocha twoje serce... odchodzi osoba, której
nie zobaczysz nigdy więcej...pomimo buntu swego musisz z losem się pogodzić,
gdyż płomień zgasł, kto bliski odchodzi..."
Tych, których się kocha, nie traci się nigdy. Tylko… tak trudno Kochani
żyć dalej bez Was. Jasne Światełko na ten szary dzień
Zgłoś SPAM
Zbyszek z rodzina
Zgłoś SPAM
Kasia
Zgłoś SPAM
mama Bartka Szczyrba
Smutne zapłakane deszczem światełko pamięci ...[*]...
Zgłoś SPAM
Mama Marty Kamińskiej
Zgłoś SPAM
Mama Pawła Niemczyka
Zgłoś SPAM
syn Józek
... smutno...
Zgłoś SPAM
syn Józek
... A Ty Mamo śpij...
Zgłoś SPAM
Żona M . Szostek córka F . Kasprzyk
░!|!♥!|!░ MODLITWA I ŚWIATEŁKO PAMIĘCI ░!|!♥!|!░
Zgłoś SPAM
mama Tadzia W
Zgłoś SPAM
Mama Bartka Ciszek 15 lat
Światełko pamięci na dobranoc kochany KRYSTYNKO ((*))
Zgłoś SPAM
mama Łukasza
Wspominamy każdego dnia ... nigdy nie pogodzimy się z Waszym odejściem
...pani Krysiu .
Zgłoś SPAM
rodzice Michała Ruta
Tylko nasze serca wiedzą jak boli Twoje odejście...jak bardzo tęsknimy...jak
bardzo cierpimy...bo Ciebie wciąż brak...[♥]...Światełko i modlitwa dla
Pani p.Krysiu.
Strona KuPamięci wykorzystuje pliki cookie ("ciasteczka") w celu
zapewnienia dostępu do treści (więcej informacji).
Zmiana ustawień dotyczących przechowywania ciasteczek możliwa jest
bezpośrednio z poziomu Twojej przeglądarki.