W DNIU ZADUMY I NOSTALGII PAMIĘTAMY O TYCH , KTÓRZY ODESZLI. NIE ONI NIE
ODESZLI , ONI SĄ WŚRÓD NAS GŁĘBOKO SCHOWANI W NASZYCH SERCACH. ((**))
((**)) NASZEJ NASZEJ PAMIĘCI.
Zgłoś SPAM
rodzice Michała Ruta
..1 listopad - w tym szczególnym dniu światełko i modlitwa dla Pani
p.Krysiu...Wieczny odpoczynek racz Jej dać Panie,a światłość wiekuista
niechaj Jej świeci...
Zgłoś SPAM
Anita i Bartek Skarupińscy
Tam,gdzie nie widac już gwiazd,gdzie wolniej płynie czas,Tam Wy jesteście,a
bez Was...smutny i pusty jest nasz świat.((*))
Zgłoś SPAM
*❤* Rodzice Krzysia Rzepeckiego
Nie wrócicie, chyba, że zdarzyłby się cud..pozostały tylko wspomnienia nie
do zapomnienia..Byliście z nami i zawsze Będziecie...pamiętamy Kochani
Zgłoś SPAM
syn Józek
Wierzę, że nadal z nami jesteś... dzieli nas tylko czas... śpijcie kochani
Rodzice spokojnie... jutro Zaduszki...
Zgłoś SPAM
syn Józek
Mamuś, kwiaty i znicze szczelnie pokryły Twój grób... Wasz grób... dzisiaj
brakuje Twojej dobroci i radości... Twojej miłości do nas...
Zgłoś SPAM
mama Łukasza
„Dla tych Którzy odeszli W nieznany świat, Płomień na wietrze Kołysze
wiatr. Dla nich tyle kwiatów…” , nasze ciche westchnienia, wspomnienia i
PAMIĘĆ PANI KRYSIU
Jest coś, co mrokom się opiera,jest pamięć a ona nigdy nie umiera.Spoczywaj
w spokoju i ciesz się radością życia wiecznego...Zostawiamy modlitwę
Zgłoś SPAM
Rodzice śp Darka Kowalczyko
Światelko pamieci.✴❤
Zgłoś SPAM
Mama Marty Kamińskiej
Zgłoś SPAM
Kasia
Babciu,tak bardzo chciałam,żebyś czekała na nas przy stole,wchodze do domu,a
Ciebie już nie ma wciąż tak trudno uwierzyć...
Zgłoś SPAM
mama Tadzia W
Wieczna radość niech Ci świeci, gdzie królują Wszyscy Święci
Zgłoś SPAM
mama Marcina Domańskiego
Minęło szczęście, przyszło cierpienie.
I pozostało tylko wspomnienie. Dziś z Wami jesteśmy, płaczemy, łkamy i
Światła Pamięci Wam zapalamy. Odpoczywajcie w pokoju Nasi Ukochani
Zgłoś SPAM
Kasia
Babciu,Twoje pierwsze święto zmarłych,kto by pomyślał,że tak szybko.
Jeszcze kilka miesięcy temu nie pomyślalabym,że już Cię więcej nie
zobacze,tak bardzo żal
Zgłoś SPAM
Zbyszek z rodzina
Zgłoś SPAM
HALINA GÓRSKA
Płomyk pamięci dla p.Krysi, w to listopadowe święto..((*))
Zgłoś SPAM
syn Józek
Mamo, to wszystko jeszcze tak boli... czuwaj nad naszą podróżą...
Zgłoś SPAM
mama Paulinki żona Mieczysława Chmielewskiego
Tylko serce pamięta każdy ból i cierpienie...Tylko w sercu jest miłość, co
nie więdnie, jak kwiat...❤❍❤ Światełko z modlitwą❤❍❤ Dziś
wszyscy będziemy przy was kochani zapalone znicze kwiaty....
Zgłoś SPAM
MAMA ŚP JACUSIA GŁADYSZ.
Odeszły od nas wczoraj, przed laty w smutku zostały rodziny. Dziś płoną
znicze, dla Nich te kwiaty dziś nasze myśli są z Nimi.
Strona KuPamięci wykorzystuje pliki cookie ("ciasteczka") w celu
zapewnienia dostępu do treści (więcej informacji).
Zmiana ustawień dotyczących przechowywania ciasteczek możliwa jest
bezpośrednio z poziomu Twojej przeglądarki.