Światełko pamięci na kolejny smutny nowy tydzień...
Zgłoś SPAM
mama Paulinki żona Mieczysława Chmielewskiego
Tam, gdzie jest dużo miłości, tęsknota jest największa....Zapalam
znicz,zostawiam modlitwę
Zgłoś SPAM
HALINA GÓRSKA
ڿڰۣڿڰۣCzłowiek odchodzi - Pamięć pozostaje..Dziękuję za urodzinową
pamięć o moim Tacie.
Zgłoś SPAM
rodzice Anetki Jucha
◕ڿڰۣ◕ •*`*•◕ڿڰۣ◕ •*`*•◕ڰۣ◕•*`*•◕ڿڰۣ
Światełko i modlitwę zostawiamy ◕ڿڰۣ◕ •*`*•◕ڿڰۣ◕
•*`*•◕ڰۣ◕•*`*•◕ڿڰۣ
Zgłoś SPAM
Józek
,, Tułaczka moja już dobiegła kresu, dla moich oczu słońce ziemi zgasło. W
Tobie mój Panie znajdę pokój wieczny, Ty będziesz dla mnie niegasnącym
światłem." Mamuś, światełko na nowy tydzień bez Ciebie
Zgłoś SPAM
Kasia
Zgłoś SPAM
Zbyszek z rodzina
Zgłoś SPAM
rodzice Michała Ruta
;Przestrzenią jesteśmy oddaleni,lecz miłością jesteśmy złączeni.Takich
więzów nawet śmierć nie może zerwać;..św.Jan Chryzostom - Światełko i
modlitwa dla Pani p.Krysiu..♥..
Zgłoś SPAM
*❤* Rodzice Krzysia Rzepeckiego
Pamięć umieszczamy Wam w świecy płomieniu, na zawsze w sercach naszych
Jesteście Kochani......
Zgłoś SPAM
HALINA GÓRSKA
Nasi Bliscy, których nie ma już między nami..Niby są daleko, a jednak
blisko..spacerują alejkami naszej pamięci..nieustannie są w naszych
sercach..❤
Zgłoś SPAM
Józek Marchewczyk
...lecz Oni ciągle przecież żywi, nadal wytrwale są wśród nas. Ich dusze
przy nas pozostały, tylko Ich ciała zabrał czas... Kochana Mamo, tak
trudno...
Zgłoś SPAM
rodzice Anetki Jucha
~~~~(({{::❤️☀❤️::}}))~~~~
~~~~(({{::❤️☀❤️::}}))~~~~ŚWIATEŁKO I MODLITWĘ ZOSTAWIAMY
~~~~(({{::❤️☀❤️::}}))~~~~ ~~~~(({{::❤️☀❤️::}}))
Zgłoś SPAM
mama śp. RAFAŁA PAŚKUCKIEGO
Odtwórzmy w pamięci te piękne dni Gdy Oni z nami przez życie szli. Ich
ciepłe dłonie ciało nam grzało.A dobre słowo serce radowało Niech takie
wspomnienie zawsze jest z nami.By nigdy nie czuli,są sami
Zgłoś SPAM
mama Marty Kamińskiej
Zgłoś SPAM
Halina Krysiewicz
Zgłoś SPAM
syn Józek
Zabrakło jednego serca na ziemi, a wielu nie wie jak dalej żyć... Mamo...
Zgłoś SPAM
Zbyszek z rodzina
Zgłoś SPAM
Kasia
Zgłoś SPAM
Anita i Bartek Skarupińscy
Pamiętamy, wszystko co było pamiętamy, głęboko w nas jest zachowane i
chociaż Serca Wasze daleko to tak mocno zawsze kochane..
Zgłoś SPAM
mamaPaulinki żona Mieczysława Chmielewskiego
Już nic nie będzie tak samo...choć wstanie słońce, wyjdzie zza chmur. Już
nic nie będzie tak samo...Światełko i modlitwa prosto do Nieba...
Strona KuPamięci wykorzystuje pliki cookie ("ciasteczka") w celu
zapewnienia dostępu do treści (więcej informacji).
Zmiana ustawień dotyczących przechowywania ciasteczek możliwa jest
bezpośrednio z poziomu Twojej przeglądarki.