Światełko pamięci w Święto Niepodległości naszej Ojczyzny
Zgłoś SPAM
syn Józek
Mamuś, światełko na ten świąteczny dzień...
Zgłoś SPAM
mama Łukasza Młot
Jak pięknie by mogło być na ziemi wiecznie zielonej, wystarczy wiedzieć,
gdzie wstaje świt i pójść w tę stronę...w stronę gdzie spotkamy Nasze
Aniołki...
Smutne, Listopadowe Światełka pamięci zapalamy na kilka dni naszej
nieobecności
Zgłoś SPAM
Kasia
Zgłoś SPAM
Zbyszek z rodzina
Zgłoś SPAM
Rodzice śp Darka Kowalczyko
(*)
Zgłoś SPAM
rodzice Michała Ruta.
Najsmutniejsze są wspomnienia,które zadają okropny ból.Najsmutniejsze jest
własne serce,gdy cichutko woła...WRÓĆ...Światełko Pamięci dla Pani
p.Krysiu.-♥-.
Zgłoś SPAM
rodzice Anetki Jucha
☀️ะ̭̌«̭☘️»̭̌ะ ะ̭̌«̭☀️»̭̌ะ
ะ̭̌«̭☘️»̭̌ะ☀️ŚWIATEŁKO I MODLITWĘ
ZOSTAWIAMY☀️ะ̭̌«̭☘️»̭̌ะ ะ̭̌«̭☀️»̭̌ะ
ะ̭̌«̭☘️»̭̌ะ☀️
Zgłoś SPAM
mama Paulinki żona Mieczysława Chmielewska
Chcielibyśmy być z Wami pośród deszczu i słońca,ocierać deszczowe łzy i
patrzeć,patrzeć na Was bez końca.... światełko na kilka dni mojej
nieobecności
Zgłoś SPAM
mama Bartka Szczyrba
Ciepłe promyczki pamięci dla PANI, PANI KRYSIU ...[*]...
Strona KuPamięci wykorzystuje pliki cookie ("ciasteczka") w celu
zapewnienia dostępu do treści (więcej informacji).
Zmiana ustawień dotyczących przechowywania ciasteczek możliwa jest
bezpośrednio z poziomu Twojej przeglądarki.