Światełko pamięci dla Ciebie w ten smutny Dzień Matki
Zgłoś SPAM
mama Marty
Zgłoś SPAM
żona śp.Henia Dobrońskiego
❤️⭐☘️⭐❤️ Śpij spokojnie,choć tęskni ktoś i czeka i w kręgu
gwiazd do Ciebie myślą błądzi i w samotności imię Twe szepcze z daleka.
Spoczywaj w pokoju. Zapolam Ci lampeczkę.❤️⭐☘️⭐❤️
Zgłoś SPAM
syn Józek
Dzień Matki bez Matki... Mamuś brakuje Ciebie... Takich rad, dobroci,
uśmiechu na twarzy... Zawsze na nas czekałaś... Smutny to dzień... Śpij
spokojnie Mamuś ❤️
Zgłoś SPAM
H...Dobrońska
Panie Józku, na Świeta Wielkanocne byłam u córki. Zaraz po świętach
pojechałam do szpitala senatoryjnego. Pozdrawiam serdecznie....Halina
Zgłoś SPAM
Mama Krzysia Rzepeckiego
Gdyby chociaż maleńki promyczek Stamtąd, od naszych Ukochanych Najbliższych,
dotarł do serc zbolałych i dał nadzieję...byłoby lżej tęsknić i
czekać....
Zgłoś SPAM
mama Marcina Domańskiego
❤️ Na ostatnią majową niedzielę Światełko Pamięci do Nieba ślę
❤️
Zgłoś SPAM
syn Józek
Moja Matko ja wiem, ile nocy nie spałaś gdym opuszczał rodzinny dom... Mamuś
dziękuję za wszystko... ❤️
Zgłoś SPAM
rodzice Michała Ruta
Nic tak nie rani, jak odłamki wspomnień … Światełko Pamięci Pani
Krysiu,Alicjo,Bogusiu.
Zgłoś SPAM
Józek
,, Wszyscy umrzemy. Celem nie jest żyć wiecznie, celem jest stworzyć coś, co
będzie żyło..." Mamuś, Alusiu, Boguś żyjecie nadal w min sercu...
Pamiętam o Was. R.I.P.
Zgłoś SPAM
żona śp.Henia Dobrońskiego
❤️♨☘️♨️☘️♨❤️ Kochani, wczoraj wrócilam. Dziękuję
bardzo za pamięć o moim mężu w czasie mojej nieobecności, zapalanie
światełek .Pozdrawiam cieplutko....Halina.❤️♨☘️♨️☘️♨❤️
Zgłoś SPAM
mama Marty
Zgłoś SPAM
rodzice Michała Ruta
Na zawsze w naszych sercach i pamięci.ڿڰۣڿ❀❀ڿڰۣڿ
Światełko Pamięci Pani Krysiu,Alicjo,Bogusiu.
Zgłoś SPAM
syn Józek
Mamuś za dwa dni będzie Dzień Matki. Go już ósmy bez Ciebie... Mamuś
dziękuję za wszystko. Pozostaniesz na zawsze w moim sercu... ❤️ Wiem, że
czuwasz... ❤️
Zgłoś SPAM
mama Marty
Zgłoś SPAM
Mama Krzysia Rzepeckiego
Tylko czas pozostaje niewzruszony po Tych co odeszli, wspomnienia nie pozwalają
zapomnieć...śpijcie w spokoju Aniołki Ukochane...
Zgłoś SPAM
Mama Roberta i Wiesia
...... ✨✨(¯´.•*”“*•.´¯)✨✨
BEZ WAS NASZE ŻYCIE
ROZSYPAŁO SIĘ NA DROBNE KAWAŁKI.
✨✨✨✨✨✨✨✨✨✨✨
ZAPADŁA CISZA W ZGIEŁKU ŚWIATA.
Zgłoś SPAM
rodzice Michała Ruta
♨❤️♨. Światełko Pamięci dla Was Pani Krysiu,Alicjo,Bogusiu.
Zgłoś SPAM
Dorota
Niezapominajki spoglądają swoimi niebieskimi oczkami, stokrotki się
uśmiechają, konwalie zakwitły kolejny raz... piękny majowy bukiecik dla
p.Krystyny, p.Alicji, p.Bogdana
Strona KuPamięci wykorzystuje pliki cookie ("ciasteczka") w celu
zapewnienia dostępu do treści (więcej informacji).
Zmiana ustawień dotyczących przechowywania ciasteczek możliwa jest
bezpośrednio z poziomu Twojej przeglądarki.