Ta jedna chwila potrafi zmienić wszystko... Potrafi zabrać życie, dać mu
ukojenie... Dać ból i ogromne cierpienie...
Zgłoś SPAM
Zbyszek z rodzina
Zgłoś SPAM
Kasia
Zgłoś SPAM
TEŚCIOWA Marzenki Czubały
ŚWIATEŁKO PAMIĘCI...
Zgłoś SPAM
*❤* Rodzice Krzysia Rzepeckiego
Palimy znicze i patrzymy jak pali się płomień, a razem z tym płomykiem
przychodzi setka wspomnień...Ukochani
Zgłoś SPAM
rodzice Michała Ruta
;* ❤️*. KOCHAMY..TĘSKNIMY..WSPOMINAMY .* ❤️*;...........
Światełko Pamięci dla Pani p.Krysiu.
Zgłoś SPAM
Anita i Bartek Skarupińscy
Do szyby deszcz stuka deszcz smutny, zimowy. Potęguje milczenie onieśmiela
rozmowy. W każdej kropli wspomnienie jakiś lęk zaklęty W kroplach deszczu w
łzach moich cały świat zamknięty.
Zgłoś SPAM
mama Marcina Domańskiego
Światełko Pamięci dla Pani, Pani Krysiu i dla Małżonka
Zgłoś SPAM
rodzice Anetki Jucha
✿⋞♡⋟✿ ❤️[ ❤️ ]❤️ ✿⋞♡⋟✿ Życie jest ulotne,
pamięć wieczna ✿⋞♡⋟✿ ❤️[ ❤️ ]❤️ ✿⋞♡⋟✿
Światełko i modlitwę zostawiamy ✿⋞♡⋟✿ ❤️[ ❤️ ]❤️
✿⋞♡⋟✿
Zgłoś SPAM
mama Marty Kamińskiej
Zgłoś SPAM
mama Tadzia W
"Jezu ufam Tobie , w miłosierdzi Twoje, jeszcze raz mi przebacz, proszę
Cię w pokorze".Krystyno, odpoczywaj w pokoju i pomóż nam...
Zgłoś SPAM
mama Paulinki żona Mieczysława Chmielewskiego
Są chwile które nigdy nie powrócą.Są ludzie,o których nie da sie
zapomnieć, są pragnienia, które długo umierają.Uczucia, które nigdy nie
gasną(*)(*)
Zgłoś SPAM
żona ś.p. Henia Dobrońskiego
{::❤️☀❤️::}" Jak trudno żegnać kogoś, kto jeszcze mógł być
z nami. Niech spoczywa w pokoju droga Pani Krysia..... {::❤️☀❤️::}
Zgłoś SPAM
MAMA ŚP JACUSIA GŁADYSZ.
Na zawsze w sercach tych co pamiętają . Brak słów, brak łez życie takie
puste jest. BEZ CIEBIE. KRYSIU.
Zgłoś SPAM
Józek
Mamuś, otulone śniegiem światełko na dzień dobry...
Zgłoś SPAM
syn Józek
Mamo, światełko na dobranoc... zawsze z nami byłaś... teraz tak trudno żyć
bez Ciebie... tak trudno... uwierzyć trudno... śmierć przyszła jak złodziej
w środku nocy... Kochana Mamo... żal...
Zgłoś SPAM
*❤* Rodzice Krzysia Rzepeckiego
Wspomnienia chwil spędzonych z Wami pozostaną na zawsze i nadzieja, że
kiedyś znów się spotkamy jest dla nas ukojeniem tęsknoty Aniołki....
Strona KuPamięci wykorzystuje pliki cookie ("ciasteczka") w celu
zapewnienia dostępu do treści (więcej informacji).
Zmiana ustawień dotyczących przechowywania ciasteczek możliwa jest
bezpośrednio z poziomu Twojej przeglądarki.