Śmierć,to słowo,które bolesny cios zadaje,kończy się ŻYCIE,kończy się
ŚWIAT...tylko pustka,tylko żal w duszy zostaje a w sercu wieczny ślad-ŚLAD
po Tobie Krystianku Kochany...
Zgłoś SPAM
Elżbieta Chmielewska
Gdy odchodzą Ci których kochamy, samotność, bezsilność, ból przepełnia
nasze serca, ale żyjemy dalej, najlepiej jak potrafimy DLA TYCH KTÓRZY
ODESZLI...
Zgłoś SPAM
*
[*] tęskno <3 pamiętam
Zgłoś SPAM
Rodzice Justynki Cuber
Wciąż zapłakani, Wciąż smutni. Ale oni są w niebie, Tam, gdzie jest lepiej
niż na Ziemi.....Światełko i modlitwa dla Ciebie.
Zgłoś SPAM
mama Karolinki-babcia Jędrusia
Tęsknimy Krystianku,tak bardzo tęsknimy...
Zgłoś SPAM
Elżbieta Chmielewska
Nadzieja na skrzydłach, przysiadła w duszy i śpiewa pieśni bez słów,
która nigdy nie ustaje, a jej dżwięki słychać nawet podczas burz. ...Z
nadzieją i modlitwą (*)
Zgłoś SPAM
MAMA ŚP JACUSIA GŁADYSZ
Tęsknota
Co dzień bramy otwiera spogląda na niebo.
Szuka Twojej gwiazdki i tęskni za głosem i ramieniem.
Każda chwila wspomnienia i to pytanie dlaczego?
Ciebie Krystianku nie ma.
Zgłoś SPAM
mama Bartka Szczyrba
Krystiankowi...
Zgłoś SPAM
Elżbieta Chmielewska
Ludzie odchodzą tak szybko.....i zostawiają ludzi którzy za nimi
tęsknią....KOCHAMY I TĘSKNIMY...[']..[']..
Zgłoś SPAM
mama Bartka Szczyrba
Zapłakane deszczem najjasniejsze lampeczki do samego Nieba dla Ciebie
Krystianku ...
Zgłoś SPAM
Elżbieta Chmielewska
Kiedy zamiera wokół nas w ciszę zaklęty świt ... I ten sam ... obcy czas,
puste dni ...Gdy Ci zabiera kogoś czas rozpaczą sięgasz gwiazd[*][*]
Zgłoś SPAM
MAMA ŚP JACUSIA GŁADYSZ
Tak smutno i cicho. Cicho i ciemno. Dlaczego Ty nie jesteś ze mną. Oczy
zmęczone płaczące. Wciąż Ciebie szukające. Policzek w Twe zdjęcie
wtulone. Serce tak bardzo za Tobą stęsknione.
Zgłoś SPAM
mama Bartka Szczyrba
Jaśniutkie słoneczne światełko pamięci zapalam na dzisiaj, niech zawsze
płonie...[*]...
Zgłoś SPAM
Anita i Bartek
"Wspomnienia są jak perły: mają w sobie coś z klejnotów i coś z
łez..." -Aniołeczki nasza Pamięć***
Zgłoś SPAM
Elżbieta Chmielewska
Miłość jest silniejsza od wszelkich barier i na tym opieramy naszą
nadzieję....potrzebujemy Was, tak bardzo....
Zgłoś SPAM
Anita i Bartek
Serce ma swoją Pamięć -aniołeczki kochane :*:* Światełka za wszystkie dni
...
Zgłoś SPAM
Rodzice Justynki Cuber
Pamiętamy!!!
Zgłoś SPAM
mama Bartka Szczyrba
Dla Ciebie Krystianku pamięć i modlitwa....
Zgłoś SPAM
Elżbieta Chmielewska
Śmierć bolesny cios zadaje....kończy się życie,kończy się świat...tylko
pustka,tylko żal w duszy zostaje,a w sercu wieczny ślad.....
Zgłoś SPAM
MAMA ŚP JACUSIA GŁADYSZ
Bo to nie prawda że Ciebie nie ma. Ty wciąż istniejesz w moich wspomnieniach.
W sercu głęboko jesteś na stałe. Do końca życia tak wytrwale.
Strona KuPamięci wykorzystuje pliki cookie ("ciasteczka") w celu
zapewnienia dostępu do treści (więcej informacji).
Zmiana ustawień dotyczących przechowywania ciasteczek możliwa jest
bezpośrednio z poziomu Twojej przeglądarki.