To smutne, kiedy ktoś, kto daje Ci najlepsze wspomnienia staje się jednym z
nich.
Ostanie światełko w tym roku [☆].
Dziękuję za wspólne trwanie.
Zgłoś SPAM
Rodzice Justynki Cuber
Zawsze Pamiętamy.
Zgłoś SPAM
mama Marty Kamińskiej
Zgłoś SPAM
mama Bartusia Szczyba
... Nad chmurami zawsze świeci słońce ... Lampioniki pamięci na dzisiejszy
piątkowy dzień, na Sylwestra i Nowy Rok ...[*]... DLA KRYSTIANKA ...
Zgłoś SPAM
mama Bartusia Szczyba
♥ ♥ ♥ Na Dzień Dobry jasne promyczki dla Ciebie KRYSTIANKU ♥ ♥ ♥
Zgłoś SPAM
mama Bartusia Szczyba
Poświateczne światełko pamięci dla Ciebie KRYSTIANKU na dzisiaj i za
wszystkie dni mojej nieobecności ...Twojej pamięci ...[*]....
Zgłoś SPAM
mama Sebastiana
Słowa miłości,słowa nadziei zakryła ciemność,jest tylko ból i
cierpienie.Gdyby miłość i łzy umiały wskrzesić byłbyś wśród nas.....
Zgłoś SPAM
mama sp. RAFAŁA PAŚKUCKIEGO
Światełko pamięci wraz z modlitwą na Drugi Dzień Bożego Narodzenia dla
Ciebie,niech nigdy nie gaśnie ((**)) ((**))
Zgłoś SPAM
Rodzice śp. Michałka Hrydzewicz
((*))
Zgłoś SPAM
mama Sebastiana
Niech pamięć po Tobie będzie zawsze tak piękna jak teraz.Spoczywaj w
spokoju. [*] .Dziękuje Twoim bliskim za zapalone światełka i pamięć dla
naszego Sebka.
Zgłoś SPAM
mama Bartusia Szczyba
"A nadzieja znów wstąpi w nas.Nieobecnych pojawią się cienie.Uwierzymy
kolejny raz w jeszcze jedno Boże Narodzenie.I choć przygasł świąteczny
gwar.Bo zabrakło znów czyjegoś głosu.Przyjdź tu do nas...
Zgłoś SPAM
Mama śp. Roberta i Wiesia Walas
Świąteczne światełko pamięci.
Zgłoś SPAM
mama Marty Kamińskiej
Zgłoś SPAM
mama Bartka Szczyba
KRYSTIANKOWI ... na 3 dni przed WIGILIĄ maja pamięć i modlitwa ... [*] ...
Zgłoś SPAM
mama Bartka Szczyrba
20.12.2016r...Do Wigilii już tylko 4 dni...w sklepach,na ulicach kolorowo i
światecznie...i tak bardzo widać jak...ŻYCIE JEST ULOTNE...A PAMIĘĆ
WIECZNA...maja pamięć na dzisiaj dla Ciebie ...[*]...
Zgłoś SPAM
mama Bartka Szczyrba
“✿ ¸¤ھ“✿ NIEGASNĄCE ŚWIATEŁKA PAMIĘCI NA DZISIAJ “✿
¸¤ھ“✿
Zgłoś SPAM
Elżbieta Chmielewska
Gdzie nie ma łez i cierpień kres, i słońce zawsze świeci... To właśnie
tam u nieba bram spotkamy się gdy przyjdzie czas. ♥ ♥ ♥¸¸.•*´¯`❀
♥•*´¯`❀
Strona KuPamięci wykorzystuje pliki cookie ("ciasteczka") w celu
zapewnienia dostępu do treści (więcej informacji).
Zmiana ustawień dotyczących przechowywania ciasteczek możliwa jest
bezpośrednio z poziomu Twojej przeglądarki.