Nie ma dotkliwszej boleści niżli dni szczęścia wspominać o Tych , co od nas
odeszli...
Zgłoś SPAM
lidia brzezinska
MODLITWE SLE CI DO NIEBA .... brakuje nam tu ciebie ....bardzo tęsknimy
Zgłoś SPAM
Paweł Przybylski
Zgłoś SPAM
mama Rafała P.
Jaśniutkie światełko wraz z modlitwą dla Ciebie Krystianku [*]
Zgłoś SPAM
mama Mariusza
Krystianku niegasnące światełko dla Ciebie[*]
Zgłoś SPAM
rodzice Anetki Jucha
(°)(♥)(°) Światełko i modlitwę zostawiamy (°)(♥)(°) Niech Dobry Bóg
zawsze Was za rękę trzyma (°)(♥)(°)(°)(♥)(°) Bądźcie szczęśliwi w
Raju (°)(♥)(°)
Zgłoś SPAM
Szostek Jola
"Ile miłości,ile cierpienia,ile doświadczenia.Im więcej kochamy tym
bardziej cierpimy..." Każdy Dzień To Wspomnienie...Modlitwa i
Łza...Światełko Pamięci(✞)♥(✞)♥ (✞)♥(✞)♥ (✞)♥)(✞)
Zgłoś SPAM
ania
Co Ciebie spotkało -nas też nie minie.Ty jesteś już w domu,my tylko w
gościnie.Brakuje nam tutaj Ciebie Krystianku
Zgłoś SPAM
lidia brzezinska
{*}
Zgłoś SPAM
mama huberta wiechowskiego
Odpoczywaj w pokoju
Zgłoś SPAM
Elżbieta Chmielewska
Żadne słowa nie są w stanie opisać, co dzieje się w sercu i umyśle
bliskich, których życie doświadcza w tak okrutny i niesprawiedliwy sposób…
Spoczywajcie w spokoju ((*))((*))((*))
Zgłoś SPAM
Dziadkowie Adasia.
Zgłoś SPAM
Monika Fortuna
czym jest zycie czym?
Zgłoś SPAM
rodzice Michała Ruta
Mineło szczęście, nie przeszło cierpienie - pozostało tylko
wspomnienie......światełko dla Ciebie Krystianku.
Zgłoś SPAM
Rodzice Krzysia Rzepeckiego
Słów tak mało, myśli wiele...myśli krążą wokół Was...serce we łzach
tonie....miłością przejęci tęsknimy bez końca....
Strona KuPamięci wykorzystuje pliki cookie ("ciasteczka") w celu
zapewnienia dostępu do treści (więcej informacji).
Zmiana ustawień dotyczących przechowywania ciasteczek możliwa jest
bezpośrednio z poziomu Twojej przeglądarki.