❤ Pamięć bez kresu, tęsknota i wspomnienia nigdy nie doznają okrutnego
zapomnienia, za wiele znaczenia mają Ukochani .❤.❤.❤.
Zgłoś SPAM
MAMA ŚP JACUSIA GŁADYSZ.
ŚWIATEŁKO PAMIĘCI WRAZ Z MODLITWĄ DLA CIEBIE KRYSTIANKU NIECH ZAWSZE SIĘ
PALI.
Zgłoś SPAM
Rodzice sp Darka Kowalczyka
„Życie to czas, w którym szukamy Boga. Śmierć to czas, w którym Go
znajdujemy. Wieczność to czas, w którym Go posiadamy”
Zgłoś SPAM
Jola Szostek
✿ NAGLE I OKRUTNIE Z SERCA NAM WYRWANO...TO CO BYŁO SKARBEM...NA ZAWSZE
ZABRANO...✿ ڰۣڿ❀❤❀ڿڰۣڿ MODLITWA I NIEGASNĄCE ŚWIATEŁKO
PAMIĘCI ڰۣڿ❀❤❀ڿڰۣڿ
Zgłoś SPAM
mama Magdaleny Bieleckiej
Krystianku jutro nie będę mogła zaświecić światełka , więc zapalam dziś
dla Ciebie bardzo smutne światełko urodzinowe...
Zgłoś SPAM
mama Magdaleny Bieleckiej
Zgłoś SPAM
Anita i Bartek
"Można odejść na zawsze, by stale być blisko." -aniołeczki nasza
Pamięć :*:*
Zgłoś SPAM
Elżbieta Chmielewska
Ile miłości,ile cierpienia,ile doświadczenia.Im więcej kochamy tym bardziej
cierpimy(*)(*)(*)
Zgłoś SPAM
mama Bartka Szczyrba
Krystianku najjaśniejsze lampeczki do samego Nieba i ciche,smutne
westchnienie.Niech pamięć o Tobie zawsze będzie żywa...
Zgłoś SPAM
mama Magdaleny Bieleckiej
___ANIOŁECZKU KOCHANY____
BÓG TAK USTANOWIŁ,ALE PYTANIE DLACZEGO?
Zawsze w sercu ...
¤<҈>¤PAMIĘTAM¤<҈>¤
Zgłoś SPAM
*
Tesknie...
Zgłoś SPAM
Jola
░⋱(❤)⋰░ MOJA MODLITWA ░⋱(❤)⋰░ MOJA PAMIĘĆ
░⋱(❤)⋰░ ŚWIATEŁKO DO NIEBA ░⋱(❤)⋰░
Zgłoś SPAM
m d lenart
Pamiętamy kochany Krystianka i tęsknimy strasznie
Zgłoś SPAM
Rodzice Justynki Cuber
Zgłoś SPAM
Rodzice sp Darka Kowalczyka
"Nigdy nie zapomnimy lat spędzonych z Tobą. Zostaniesz w naszych sercach
najbliższą osobą."
Zgłoś SPAM
ciocia
Zgłoś SPAM
mama Sebastiana
"Nie stój płacząc nad Moim grobem, Mnie tam nie ma, Ja nie śpię....
Jestem w tysiącach wiatrów, które wieją, Jestem błyskiem słońca na
śniegu, Jestem promykiem słońca na kłosie zboża...
Zgłoś SPAM
Rodzice śp. Michałka Hrydzewicz
(*)
Zgłoś SPAM
Elżbieta Chmielewska
....Pokój Wam wieczny aniołeczki w cichej krainie, gdzie ból nie sięga i
łza nie płynie....gdzie nie ma smutku i rozpaczy ...[*]..[*]
Zgłoś SPAM
rodzice Anetki Jucha
[█♥▆ღ▆♥█]Życie jest ulotne, pamięć
wieczna.[█♥▆ღ▆♥█] Światełko i modlitwę zostawiamy
[█♥▆ღ▆♥█] Odpoczywaj [█♥▆ღ▆♥█]
Strona KuPamięci wykorzystuje pliki cookie ("ciasteczka") w celu
zapewnienia dostępu do treści (więcej informacji).
Zmiana ustawień dotyczących przechowywania ciasteczek możliwa jest
bezpośrednio z poziomu Twojej przeglądarki.