MÓWIŁAM O TOBIE ROZSTANIU- MILCZAŁO ,MÓWIŁAM O TOBIE CIERPIENIU- BOLAŁO
,MÓWIŁAM O TOBIE WSZYSTKIM- ROZUMIELI ,MÓWIŁAM , ŻE CIĘ KOCHAM -
WIEDZIELI. MODLITWĘ I ŚWIATEŁKO PAMIĘCI POSYŁAM ((*))
Zgłoś SPAM
mama Sebastiana
Jedynie serce Matki uczuciem zawsze tchnie.
Jedynie serce Matki o wszystkim dobrze wie.
Dać tyle ciepła umie i każdy ból zrozumie.
A gdy dziecka serce przestaje bić.
Tak trudno Mamie dalej żyć.
Zgłoś SPAM
rodzice Paulinki Zysk
Zgłoś SPAM
Jola Szostek
Gdyby miłość mogła uzdrawiać a łzy mogłyby wskrzeszać-dziś wiele osób
byłoby nami..." ⋱⋱(❤)⋰⋰⋱⋱(❤)⋰⋰ Światełko Pamięci i
Modlitwa Dla Ciebie ⋱⋱(❤)⋰⋰⋱⋱(❤)⋰⋰
Zgłoś SPAM
mama Bartka Szczyrba
Zgłoś SPAM
ciocia
zawsze w naszej pamięci ..
Zgłoś SPAM
Elżbieta Chmielewska
Żadne słowa nie są w stanie opisać, co dzieje się w sercu i umyśle
bliskich, których życie doświadcza w tak okrutny i niesprawiedliwy sposób…
Spoczywajcie w spokoju ((*))((*))((*))
Zgłoś SPAM
mama RAFAŁA P.
((*)) ((*))
Zgłoś SPAM
Rodzice sp Darka Kowalczyka
Pamięć i modlitwa na dzisiejszy dzień dla was aniołki......
Zgłoś SPAM
Jola Szostek
ღ✿ღ___❤___ღ✿ღ_NA ZAWSZE W NASZYCH SERCACH W NASZEJ
PAMIĘCI.ღ✿ღ___❤___ღ✿ღ_
ღ✿ღ___(°)(❤)(°)___ღ✿ღ_MODLITWA I ŚWIATEŁKO PAMIĘCI
ღ✿ღ___(°)(❤)(°)___ღ✿ღ_
Zgłoś SPAM
mama Marty Kamińskiej
Zgłoś SPAM
mama Bartka Szczyrba
Krystianku pozostaniesz w naszych sercach na zawsze,światełko na dzisiaj dla
Ciebie Kochany...[*]...
Zgłoś SPAM
Elżbieta Chmielewska
"Łzy wciąż płyną, serce pęka brak tu szczęścia i miłości brak tu
Twojej obecności..."
Zgłoś SPAM
MAMA ŚP JACUSIA GŁADYSZ.
Dlaczego życie jest takie ciężkie,trudne i pełne goryczy?
Dlaczego jeśli się kocha, to trzeba żegnać kochanych?
A serce choć z bólu pęka nie może być dla wybranych?
Strona KuPamięci wykorzystuje pliki cookie ("ciasteczka") w celu
zapewnienia dostępu do treści (więcej informacji).
Zmiana ustawień dotyczących przechowywania ciasteczek możliwa jest
bezpośrednio z poziomu Twojej przeglądarki.