Kiniu pozostaniesz a w naszych sercach na zawsze,światełko na dzisiaj dla
Ciebie Kochana ...[*]...
Zgłoś SPAM
mama Bartka Szczyrba
Kiniu niegasnące najjaśniejsze światełko dla Ciebie [*]
Zgłoś SPAM
Rodzice Justynki Cuber
Zycie jest jak świeczka na wietrze ... wystarczy jeden podmuch i gaśnie....
Zgłoś SPAM
mama Bartka Szczyrba
Światełko pamięci na kolejny dzień dla Ciebie Kiniu ...[*]...
Zgłoś SPAM
mama Bartka Szczyrba
Pamiętam...
Zgłoś SPAM
Mama
Malutka moja dziewczynka. Boże dlaczego!!!!
Zgłoś SPAM
Rodzice Justynki Cuber
Zgłoś SPAM
mama Bartka Szczyrba
Wiosenne światełko pamięci dla Ciebie KINIU...[*]...
Zgłoś SPAM
mama Bartka Szczyrba
Kiniu smutne światełko pamięci na ten wiosenny, słoneczny dzień...[*]...
Zgłoś SPAM
mama Bartka Szczyrba
Zgłoś SPAM
Rodzice Justynki Cuber
"W życiu piękne sa tylko chwile"-te spędzone z Wami pozostana na
zawsze w naszej pamięci
Zgłoś SPAM
mama Bartka Szczyrba
♥ KINIU - NAJJAŚNIEJSZE ŚWIATEŁKA PAMIĘCI ♥
Zgłoś SPAM
mama Bartka Szczyrba
Kini ...
Zgłoś SPAM
Rodzice Justynki Cuber
Wielkanocne Światełko Pamięci. Bliskim Niech Zmartwychwstały Chrystus dodaje
sił i wiary w spotkanie w Domu Ojca.
Zgłoś SPAM
mama Bartka Szczyrba
❤❤❤ Kiniu najjaśniejsze lampeczki dla Ciebie na dzisiaj ❤❤❤
Zgłoś SPAM
mama Bartka Szczyrba
***ŚWIATEŁKA PAMIĘCI I MODLITWA,DLA CIEBIE KINIU W DZIEŃ WIELKIEGO
PIĄTKU***
Zgłoś SPAM
Rodzice Justynki Cuber
Wielkoczwartkowe Światełko naszej pamięci.
Zgłoś SPAM
Mama♥ Krystka Rybakowskiego♥ -- Córka ♥ Broni Bajena ♥
Kiniu..gdy jesteśmy smutni to rozmyślamy,gdy rozmyślamy to wspominamy,gdy
wspominamy to czujemy ból,tęsknotę...Światełko
najjaśniejsze,najcieplejsze, okryte gorącą modlitwą zostawiam Śpij
Aniołku..
Zgłoś SPAM
mama Bartka Szczyrba
Kiedy tęsknimy...Przymykamy powieki...Wtedy jesteście Dzieci Nasze
Kochane...Światełko pamięci dla Ciebie Kiniu Kochana...[*]...
Zgłoś SPAM
Mama♥ Krystka Rybakowskiego♥ -- Córka ♥ Broni Bajena ♥
Kiniu kochana... żyjemy nadzieją ,tęsknotą z napadami smutku,uśmiecham na
twarzy-i łzami w oczach....Moje najjaśniejsze światełko z gorącą modlitwą
posyłam do nieba Tobie...Śpij spokojnie.......
Strona KuPamięci wykorzystuje pliki cookie ("ciasteczka") w celu
zapewnienia dostępu do treści (więcej informacji).
Zmiana ustawień dotyczących przechowywania ciasteczek możliwa jest
bezpośrednio z poziomu Twojej przeglądarki.