Kochanie wróć prosze... Powiedz mi co mam zrobić żeby cofnąć czas? Żebyś
była z nami i żeby było normalnie... Tak bardzo tęsknie... ;( [*][*]
Zgłoś SPAM
Iwona
Zgłoś SPAM
(*)
Zgłoś SPAM
Włocławianka
Aż trudno uwierzyć, że tak młodej, pięknej dziewczyny już nie ma pośród
rodziny, bliskich, przyjaciół.. Pragnę złożyć szczere kondolencje.. To nie
sprawiedliwe, że źli ludzi zabierają nam bliskich.[*]
Zgłoś SPAM
Ola Grot
[*][*]
Zgłoś SPAM
Mama i Alanek
A łzy płyną, a łzy płyną...
Zgłoś SPAM
Magda
[*]
Zgłoś SPAM
Aleksandra Wereda
Kiniu spoczywaj w pokoju [*]
Zgłoś SPAM
Iwona
Zgłoś SPAM
Kasia Drabarek
:(
Zgłoś SPAM
Katarzyna Bartosiak
Zgłoś SPAM
Magdalena Kasjaniuk
Zgłoś SPAM
Wiola Łukasiewicz
Zgłoś SPAM
Patrycja
[*]
Zgłoś SPAM
Katarzyna Sciuba
Na zawsze w naszych sercach... Spoczywaj w pokoju:(
Zgłoś SPAM
Mama
Zgłoś SPAM
Maja S.
Łzy same cisną się do oczu. Ogromny ból i żal, że tak szybko odeszłaś...
niespodziewanie. Odpoczywaj w spokoju ... Najszczersze kondolencje dla rodziny.
Strona KuPamięci wykorzystuje pliki cookie ("ciasteczka") w celu
zapewnienia dostępu do treści (więcej informacji).
Zmiana ustawień dotyczących przechowywania ciasteczek możliwa jest
bezpośrednio z poziomu Twojej przeglądarki.