Kingusiu..w ten wigilijny poranek przytulam Ciebie,Twoja mamusie i wszystkich
bliskich..nic nie jestem w stanie wiecej powiedziec-poza tym co napisałam u
Seby na-pamietajmy.com.pl..
Zgłoś SPAM
Rodzice Krzysia Rzepeckiego lat 24
W sercach cichego spokoju,ból i tęsknota niech zamienią się we wspomnienia
wspólnych chwil,zdjęcie Kingi przywoła uśmiech,a nie łzy- w te
najsmutniejsze ze świąt,bez naszych Skarbów....
Zgłoś SPAM
Tomek
Zgłoś SPAM
Kinia P.
Kiniu, już prawie mamy święta bez Ciebie i już prawie pół roku bez Ciebie,
a ból ten sam, co na początku... ;([*][*] ;**
Zgłoś SPAM
Mama Magdusi Bieńko
Kinguś Aniołku..miłego wieczorku..napewno polubiłyście się z Madzią i
jesteście TAM szczęśliwe. Czuwajcie nad nami.
Zgłoś SPAM
siedlczanka
(*)
Zgłoś SPAM
ciocia śp. Łukasza Cyl
Bóg zrywa i zabiera ze swego ogrodu najpierw te najpiękniejsze kwiaty, jak
każdy mądry ogrodnik ...
Zgłoś SPAM
Mama
Kinguś, Święta bez Ciebie??!!! Bez znaczenia, bez przygotowań, tak jak
każdy zwykły dzień w bólu i cierpieniu. Kocham, tęsknie i modle się, żeby
szybciej upływały dni aby bliżej do Ciebie [*]
Zgłoś SPAM
dziadkowie Chrul
Zgłoś SPAM
Tata,Iza,chłopcy
[*][*][*]
Zgłoś SPAM
Nieznajoma
[*]
Zgłoś SPAM
Martyna
[*][*][*]
Zgłoś SPAM
Kasia Drabarek
:(
Zgłoś SPAM
Mama i Alanek
"Śmierć stawia nas w obliczu bezsilności, która nas obezwładnia i
zabiera sny, przypominając nam jacy jesteśmy wobec niej bezsilni." I ta
bezsilność zabija nas stopniowo dzień po dniu [*]
Strona KuPamięci wykorzystuje pliki cookie ("ciasteczka") w celu
zapewnienia dostępu do treści (więcej informacji).
Zmiana ustawień dotyczących przechowywania ciasteczek możliwa jest
bezpośrednio z poziomu Twojej przeglądarki.