"Tak po prawdzie [...] to z każdym, co umiera w naszym życiu, umieramy i
my po trochu, którzy zostajemy po nim. On odejdzie, a śmierć swoją nam
zostawia i my ją musimy znosić." (*)(*)(*)
Zgłoś SPAM
Rodzice Krzysia Rzepeckiego
...towarzyszyć.Nie po to dałaś życie,by opłakiwać to co stworzyłaś.Mamo
nikt Twego bólu nie zrozumie,kto dziecka swego pod sercem nie nosił,kto w nocy
nie wstawał i nie tulił szczęścia swego ....
Zgłoś SPAM
Aleksandra,Marcin,Oskar i Oliwka
[*] Pamiętamy
Zgłoś SPAM
siostra Michała Ruta
((*)) spokojnych snów
Zgłoś SPAM
Mama
Maleńka tak boli, że Cię nie ochroniłam.. Powinnam przewidzieć!!! [*][*][*]
Strona KuPamięci wykorzystuje pliki cookie ("ciasteczka") w celu
zapewnienia dostępu do treści (więcej informacji).
Zmiana ustawień dotyczących przechowywania ciasteczek możliwa jest
bezpośrednio z poziomu Twojej przeglądarki.