Słowa nie wyrażą cierpienia, łzy nie umniejszą bólu, słońce nie
rozjaśni twarzy, nic już nie będzie takie jak było.[*]
Zgłoś SPAM
JANINA
ŚWIATEŁKO PAMIĘCI NA NIEDZIELĘ PALMOWĄ (*)
Zgłoś SPAM
Mama Areczka Połchowskiego
Odchodzą od nas nasze Anioły, i nagle w miejscu staje czas,a z nim cząstka
nas odchodzi i wielki smutek ogarnia nas(*)
Zgłoś SPAM
mama Ś.P.[KUKIEGO]
Kiniu tak bardzo Was brak Aniołki Nasze Kochane [*]
Zgłoś SPAM
Rodzice Michala Ruty
Zgłoś SPAM
ciocia Łukasza
"Łzy sa kroplami krwi duszy" to słowa Świętego Augustyna. Teraz
bardziej rozumiemy dlaczego jest ich tak dużo i gdzie jest ich żródło ...
(*)(*)(*)
Zgłoś SPAM
SIOSTRA Ś.P. KRYSTIANA
Pozostawiam ślad mojej niewzruszonej pamięci i modlitwy (*)
Zgłoś SPAM
Tomek
Zgłoś SPAM
Rodzice Krzysia Rzepeckiego
Byliście nadzieją Skarby jedyne,świat był i życie przed Wami.....
Zgłoś SPAM
Mama
[..] tam, gdzie los jest dla nas zbyt łaskawy, zwykle pojawia się otchłań, w
której w każdej chwili mogą runąć wszystkie marzenia... BRAK MIŁOŚCI JEST
ŚMIERCIĄ [*]
Zgłoś SPAM
Mama Areczka Połchowskiego
Ta łza, co nie wysycha choć niewidoczna bywa, Łza, co dnia każdego od nowa
serce rozrywa. Kto zrozumie matki łzy i cierpienie. Kto pochylić się
zechce nad jej bólem i utęsknieniem.
Zgłoś SPAM
mama Ś.P. Przemka
Stoję w oknie, patrze w dal, dni minionych jest mi zal, odplynely jak ćmy i
cienie lecz proszę, niech zostanie chociaz wspomnienie.Kingo, jesteście
wspomnieniem,jesteście wszystkim, jesteście wszędzie
Zgłoś SPAM
JANINA
PAMIĘTAM DROGI ANIELE
Zgłoś SPAM
Aleksandra,MArcin,OSkar i Oliwka
Śmierć stawia nas w obliczu bezsilności,która nas obezwładnia i zabiera w
nieznane. A kiedy pojawia się kradnąc ukochaną osobę, przeszywa serce bólem
i odznacza w nim swoje piętno... [*]
Zgłoś SPAM
mama Ś.P.[KUKIEGO]
Kochać kogoś i go stracić to jak kupić szczęście i łzami zapłacić ...
[*]
Zgłoś SPAM
mama Sebastiana
Kinga..Aniołku..Dziecko.. [*]..
Zgłoś SPAM
mama Ś.P. Przemka
....nawet gdybym chciała wykrzyczeć głośno swój BÓL,to i tak to nic nie
da,więc łzy płyną cichutko...choć i one nic nie zmienią!!Światełko KiNIU
(*)(*)(*)
Zgłoś SPAM
Rodzice Michala Ruty
Zgłoś SPAM
mama Sebastiana
Kingus..((*))..dla Ciebie
Zgłoś SPAM
Rodzice Krzysia Rzepeckiego
Bez Was nie wiemy dokąd iść i po co żyć,bez Was wschody i zachody
odmierzają szare ,puste dni.....
Strona KuPamięci wykorzystuje pliki cookie ("ciasteczka") w celu
zapewnienia dostępu do treści (więcej informacji).
Zmiana ustawień dotyczących przechowywania ciasteczek możliwa jest
bezpośrednio z poziomu Twojej przeglądarki.