„Zamiast śmierci racz z uśmiechem przyjąć Panie pod Twe stopy życie moje
jak różaniec…” Moja pamięć i modlitwa na dzisiejszy dzień. Dziękuję
za pamięć o Krystianie w dniu jego urodzin (*)
Zgłoś SPAM
MARIA
SMUTNO....TĘSKNO I ŚWIAT SIĘ WALI.....*(*)(*)(*)(*)(*) ....
Zgłoś SPAM
Siostra Śp. Konrada, Jarka i Rafała Kwietniewskich
(*)
Zgłoś SPAM
rodzice Pawła
[*][*][*] Światełko na dziś dla Ciebie
Zgłoś SPAM
Rodzice Krzysia Rzepeckiego
Lśnicie w naszej pamięci jak gwiazdy na Niebie,....pustka,żal,ucz ucie
nicości to jest to,co w sercach dziś gości.....
Zgłoś SPAM
mama Ś.P.[KUKIEGO]
Mijają dni , tygodnie i miesiące , ale Pamięć , Tęsknota i Miłość
pozostaną do końca naszych dni ...
Zgłoś SPAM
mama Sebastiana Duszyńskiego
Światełko pamięci Kinia (*)
Zgłoś SPAM
Mama Areczka Połchowskiego
Kinguś...światełko mojej pamięci...(*)...(**)
Zgłoś SPAM
Joanna Olborska kol.Ś.P Natalii Setnickiej
Nie znałam Cię ale mam wrażenie że byłaś mi bliska może dlatego że teraz
razem z Natalką jesteście pięknymi Aniołami.Wieczny odpoczynek racz im dać
panie [*][*][*]
Zgłoś SPAM
kol.Kasi
Kiniu dlaczego ;<
Zgłoś SPAM
siostra ś.p. Krystiana
"Przed Tobą klęka dusza moja Panie,byś dobrą ręką przekreślił co
było,lecz Twoja wola niech się teraz stanie,me ziemskie życie się już
zakończyło.” Moja pamięć i modlitwa na dzisiejszy dzień (*)
Strona KuPamięci wykorzystuje pliki cookie ("ciasteczka") w celu
zapewnienia dostępu do treści (więcej informacji).
Zmiana ustawień dotyczących przechowywania ciasteczek możliwa jest
bezpośrednio z poziomu Twojej przeglądarki.