Nie płacz Droga Mamo..((*))Kinia piękny kwiatuszku,spij spokojnie i miej Mamę
w opiece..
Zgłoś SPAM
Mama
..I cóż mi po życiu??!! Po co mi teraz to wszystko, ten świat!! Bez Ciebie
Mała to nie ma sensu. Został ból, żal i złość...KOCHAM CIĘ MALEŃKA [*]
Zgłoś SPAM
Tata Adasia Misteckiego
Paiętam, światełko dla Ciebie.
Zgłoś SPAM
ciocia Łukasza
tak smutno bez Was ... (*)(*)(*)
Zgłoś SPAM
siostra ś.p. Krystiana
"Cóż znaczy nasze istnienie, skoro wszystko może zakończyć się w
jednej chwili ??? Znaczy bardzo wiele, bo dzięki temu, że żyliśmy istniejemy
na wieki..."Moja pamięć i modlitwa na dzisiejszy dzień (*)
Zgłoś SPAM
MARIA
ŚWIATEŁKO DLA CIEBIE KINGUŚ...(*)(*)(*)(*)(*)( *)(*)(*)(*)....
Zgłoś SPAM
Mama Areczka Połchowskiego
Strach,że nie zobaczymy Was.Złość na świat,że taki jest.Żal,zbyt
gorzki,aby znieść… Dźwięk radości jeszcze brzmi.Niesprawiedliwie jest,tak
w środku krzyczy coś.Ktoś odchodzi,zostaje ktoś...((**))...
Zgłoś SPAM
ŁUKASZ S.
Zgłoś SPAM
ciocia Łukasza
(*)(*)(*)
Zgłoś SPAM
siostra ś.p. Krystiana
„Pamięć jest wieczną miłością” Pozostawiam jej ślad wraz z
promyczkiem i szeptem modlitwy (*) W ten szczególny dzień bądź blisko
Twojej Mamy, która tęskni i kocha
Zgłoś SPAM
Mama Oli
Zgłoś SPAM
mama Sebastiana duszyńskiego
W ten szczególny dzień specjalne światełko (*)
Zgłoś SPAM
Rodzice Krzysia Rzepeckiego
Czy wiecie ile w nas tęsknoty, w nas matkach opuszczonych?Kto Was w tę
podróż zabrał,powrotną niszcząc drogę,kto śmiał odległość taką
postawić za przeszkodę?....
Zgłoś SPAM
Magdalena Grochowska
[*]..
Zgłoś SPAM
Aleksandra,MArcin,OSkar i Oliwka
Jak trudno na twarzy mieć uśmiech , gdy w oczach palą się łzy , jak trudno
być obojętnym , gdy serce z bólu drży ... Tak pusto , tak smutno ...
Zgłoś SPAM
Joanna Olborska kol.Ś.P Natalii Setnickiej
Aniołku dziś wyjątkowy dzień miej swoją Mamusie w opiece. [*][*][*]
Zgłoś SPAM
MARIA
ŚWIATEŁKO DLA CIEBIE KINGUŚ..(*)(*)(*)(*)(*)(* )(*)(*)(*)(*)....
Zgłoś SPAM
JANINA
ŚWIATEŁKO DLA CIEBIE KINGUŚ (*)
Zgłoś SPAM
Mama Areczka Połchowskiego
Drogie mamusie,będziemy silne dla naszych Dzieci,a one będą z nas dumne tam w
niebie...((**))
Zgłoś SPAM
Mama Areczka Połchowskiego
Moje serce kocha dzięki tobie,Moje serce płacze,gdy widzi twoje łzy,Moje
serce się raduje,gdy śmiejesz się ty.Nasze dzieci teraz składałyby nam
życzenia.
Strona KuPamięci wykorzystuje pliki cookie ("ciasteczka") w celu
zapewnienia dostępu do treści (więcej informacji).
Zmiana ustawień dotyczących przechowywania ciasteczek możliwa jest
bezpośrednio z poziomu Twojej przeglądarki.