Pozostawiam ślad mojej nieustającej pamięci i modlitwy na dziś (*)
Zgłoś SPAM
Mama Oli
Zgłoś SPAM
mama Sebastiana Waręckiego
Kiniu...[*]...
Zgłoś SPAM
ciocia Łukasza
Pulvis es et in pulverem reverteris (*)(*)(*)
Zgłoś SPAM
mama Sebastiana Duszyńskiego
Światełko pamięci tęsknimy drogie dzieci (*)
Zgłoś SPAM
JANINA
PAMIĘTAM (*)
Zgłoś SPAM
Mama Areczka Połchowskiego
Nie widzą Ciebie moje oczy,nie słyszą Ciebie moje uszy,a jesteś światłem w
mroku,a jesteś śpiewem w mojej duszy…((**))…Kinguś...(*) ...
Zgłoś SPAM
Pawel
Zgłoś SPAM
Joanna Olborska Ś.P Natalii Setnickiej
[*][*][*]
Zgłoś SPAM
Siostra Wiktora Witek
To nigdy nie powinno się wydarzyć. Nasze życie planowaliśmy inaczej, bez
bólu i cierpienia, a najważniejsze że razem z Wami Kochani, bo byliście
Najważniejsi w tych planach.
Zgłoś SPAM
Mama Oli
Zgłoś SPAM
Rodzice Michala Ruty
Zgłoś SPAM
Rodzice Krzysia Rzepeckiego
Światełko pamięci na dziś Kiniu.....
Zgłoś SPAM
Mama Areczka Połchowskiego
Kochane dzieci weźcie nas za ręce i prowadźcie w stronę blasku,gdzie piękne
sny będą jawą,gdzie marzenia się spełniaj…już nie będzie mroku co
okrywa nasze serca…((**))…
Zgłoś SPAM
mama Sebastiana Waręckiego
Kingus..za miesiac i 2 dni mine rok ...ale tez to będą 17 urodziny
Seby...Dzieci kochane..Wy wiecie juz wszystko..my..zagubieni.. .pełni nadzei i
rozpaczy..wiary i wsciekłosci..Kinia(*)..
Zgłoś SPAM
ciocia Łukasza
tyle pytań bez odpowiedzi ... niedzielne światełko dla Ciebie Kiniu (*)(*)(*)
Strona KuPamięci wykorzystuje pliki cookie ("ciasteczka") w celu
zapewnienia dostępu do treści (więcej informacji).
Zmiana ustawień dotyczących przechowywania ciasteczek możliwa jest
bezpośrednio z poziomu Twojej przeglądarki.