Odtwarzanie Kliknij, aby rozpocząć odtwarzanie Pauza Pauza
Wczytywanie
 
KuPamięci.pl

Kinga Chrul


* 14.05.1993

 

+ 30.06.2010

Miejsce pochówku: siedlce cmentarz janowski

,

woj. mazowieckie

pokaż wszystkie
wpisy (192)
Licznik odwiedzin strony
238638
Zapalone ponad rok temu
Agnieszka
Światełko pamięci Aniołku
Zgłoś SPAM
Mama 2latki
Zgłoś SPAM
Rodzice Krzysia Rzepeckiego
Każdy dzień jest rocznicą,każdy dzień jest czekaniem,kazdy dzień utopiony w tęsknocie,każdy dzień naznaczony rozstaniem...Każdy dzień bez Dziecka swojego jest dla matki ogromnym cierpieniem....
Zgłoś SPAM
Kinia P.
już rok bez Ciebie...a zleciało, jakby to było wczoraj... Pamiętam i Tęsknię ;([*]
Zgłoś SPAM
Iwona
Zgłoś SPAM
BARBARA
[*]
Zgłoś SPAM
Bratowa Łukasza Skarupińskiego
Światełko Pamięci dla Ciebie Kinguś...:(
Zgłoś SPAM
Emilka
tęsknie !!
Zgłoś SPAM
siostra ś.p. Krystiana
"Istniejemy, póki ktoś o nas pamięta..." Moja nieustająca pamięć na dziś na tą smutną rocznicę Bądź dziś blisko swoich Bliskich...(*)
Zgłoś SPAM
inna mama
ile razy tu wchodzę - chce mi się wyć... Boże, dlaczego ten świat i Twoje wyroki są takie niesprawiedliwe... choć pewnie tylko dla nas, Ty wiesz, co dla nas dobre. Nie godzimy się z tym jednak :( [*]
Zgłoś SPAM
Mateusz Pienkowski
Kiniu pamiętam i dziś pomodlę się za Ciebie na mszy (*) (*) (*)
Zgłoś SPAM
Mama Areczka Połchowskiego
Kinguś,to takie niewyobrażlne,że Ciebie nie ma.My rodzice,nie możemy pogodzic się z waszym odejściem.To tak boli.Jest cicha nadzieja,że kiedyś,że gdześ będziemy wszyscy razem szczęśliwi-do zobaczenia
Zgłoś SPAM
Tata,Iza,chłopcy
przez wzgląd na swoje imię.Chociaż bym chodził ciemną doliną,zła się nie ulęknę, bo Ty jesteś ze mną.Twój kij i Twoja laska są tym co mnie pociesza (...)Księga psalmów 23(22) Światełko pamięci (*)
Zgłoś SPAM
Tata, Iza,chłopcy
Pan jest moim Pasterzem, nie brak mi niczego.Pozwala mi leżeć na zielonych pastwiskach.Prowadzi mnie nad wody, gdzie mogę odpocząć: orzeżwia moją duszę. Wiedzie mnie po właściwych ścieżkach
Zgłoś SPAM
Aleksandra,MArcin,Oskar i OLiwka
Dla twojej Mamy to trudny dzień...Rok bez Ciebie jest dla niej wiecznością:((
Zgłoś SPAM
dziadkowie Chrul
Na zawsze w naszych sercach Kiniu Kochana (*)(*)(*)
Zgłoś SPAM
Iwona P.
[*]
Zgłoś SPAM
Angela..
Często jestem nad Twoim grobem bo leżysz dokadnie obok mojej mamy ;( [*]
Zgłoś SPAM
Dziadek Waldek
Kingunia pamiętamy
Zgłoś SPAM
maria
światełko pamięci dla CIEBIE KINGUŚ W TĄ SMUTNĄ ROCZNICĘ...(*)(*)(*)(*)(* )(*)(*)
Zgłoś SPAM
Strony:   « poprzednia    1   2   ...   325   326   327   ...   448   449    następna » 
-
Powiadom znajomych
Imię i nazwisko:
Adres e-mail:
-
-
Martyna Chrul
14.09.2010