Odtwarzanie Kliknij, aby rozpocząć odtwarzanie Pauza Pauza
Wczytywanie
 
KuPamięci.pl

Kinga Chrul


* 14.05.1993

 

+ 30.06.2010

Miejsce pochówku: siedlce cmentarz janowski

,

woj. mazowieckie

pokaż wszystkie
wpisy (192)
Licznik odwiedzin strony
238643
Zapalone ponad rok temu
mama S.P. Przemka
"Dzisiaj zapalisz małą białą świeczkę Wypowiesz na głos dziecka swego imię. Fatalny dzień przeznaczenia zmienił życie Twoje. Święta już nigdy nie będą te same...
Zgłoś SPAM
mama Sebastiana Duszynskiego
Zgłoś SPAM
mama Sebastiana Duszynskiego
Bądź ze mną o poranku, w chaosie dnia, w ciszy nocy bezsennej, gdy gwiazdy przesłania mgła. Bądż(*)
Zgłoś SPAM
MARIA
♥♥♥....Są chwile nie do zapomnienia. Nie będą nigdy powtarzane. Skończone jak ostatni seans. Zostaje tylko nasza pamięć... ♥♥♥
Zgłoś SPAM
mama śp Agniesi ((*))
ღ♥ღ KINIUŚ już tyle dni Cię nie ma... Byłaś radością, przyszłością Twoich Bliskich. Tak trudno mówić, pisać, myśleć o TOBIE w czasie przeszłym ! Chcemy wierzyć, że jesteś TAM szczęśliwa (*)(*)(*)
Zgłoś SPAM
inna mama
"Jak iść dalej,gdy wiara się chwieje,gdy nie ma szans na nadzieję?Wcale się nie skarżę moi kochani,tylko miałam inne plany,które ktoś wykreślił z mego życiorysu nie zostawiając przy tym podpisu..."
Zgłoś SPAM
mama Sebastiana Duszynskiego
Zgłoś SPAM
MARIA
A choć ich życia płomień zgasł, To myśli o nich Są przecież w nas. ♥ ♥ ♥¸¸.•*´¯`❀ ♥•*´¯`❀♥ .....PAMIĘTAM
Zgłoś SPAM
rodzice Anetki Jucha
Myślę o Tobie, gdy rano wstaję,Kiedy się myję i gdy się ubieram I gdy ukradkiem łzy ocieram.Światełko i modlitwa dla Ciebie na najbliższe 3 tygodnie mojego pobytu w szpitalu.
Zgłoś SPAM
mama Sebastiana Duszynskiego
Nadeszły ciemności,nadeszła noc, Aniołki snów przynoszą moc, Gwiazdy na niebie zapalają I białym pyłem świat otulają. Teraz już śpij,zmruż oczka swe, Niech zawsze śliczne będą sny Twe.
Zgłoś SPAM
mama Janka Zawodnego
[*][*][*]
Zgłoś SPAM
mama Janka Zawodnego
[*][*][*]
Zgłoś SPAM
mama Ś.P. Przemka
"Pustkowie nie zna słów. Niezapisane stronice ciągną się na wszystkie strony" [*]
Zgłoś SPAM
mama Sebastiana Duszynskiego
Zgłoś SPAM
mama Sebastiana Duszynskiego
To co mamy w rękach jest chwilowe, to co mamy w sercu, zostanie tam na zawsze.(*)
Zgłoś SPAM
mama Ś.P.[KUKIEGO]
[*]
Zgłoś SPAM
rodzice Anetki Jucha
Nieustające światełko pamięci.Niech zawsze Ci płonie. Spoczywaj w pokoju,a światło niech zawsze będzie z Tobą.Śpij spokojnie
Zgłoś SPAM
mama Janka Zawodnego
[*][*][*]
Zgłoś SPAM
mama śp Agniesi ((*))
Promyczkiem księżyca zapalam światełko, powiewem wiatru przesyłam modlitwę, a Ty Aniołku odpoczywaj w Rajskich Ogrodach ((*))
Zgłoś SPAM
MARIA
Wspomnienia jak skrzydła motyla wplecione między barwy tęsknoty ,powracają dając ukojenie naszej duszy...KINGUŚ... ♥♥♥¸¸.•*´¯`✿ •*´¯`✿ ♥
Zgłoś SPAM
Strony:   « poprzednia    1   2   ...   158   159   160   ...   448   449    następna » 
-
Powiadom znajomych
Imię i nazwisko:
Adres e-mail:
-
-
Martyna Chrul
14.09.2010