Odtwarzanie Kliknij, aby rozpocząć odtwarzanie Pauza Pauza
Wczytywanie
 
KuPamięci.pl

Kazimierz Sporczyk


* 11.05.1940

 

+ 06.11.2011

Miejsce pochówku: Cmentarz Północny, Warszawa, kwatera OI 16-6-7

,

woj. mazowieckie

pokaż wszystkie
wpisy (18)
Licznik odwiedzin strony
247941
Zapalone ponad rok temu
Elżbieta Chmielewska
Odkąd Was nie ma cały świat się zmienił,żal i smutek dręczy nas.....kochamy i tęsknimy
Zgłoś SPAM
mama Marty Kamińskiej
Zgłoś SPAM
♥ Mama Karola Wiśniewskiego ♥
Zgłoś SPAM
Zofia Sporczyk
Kaziczku!Tam,gdzie nie widać już gwiazd,gdzie wolniej płynie czas,tam Ty kochanie jesteś,a bez Ciebie...pusty i smutny jest mój świat.Moją pamięć,modlitwę i zapalone światełko...do Ciebie ślę.(*)
Zgłoś SPAM
rodzice Anetki Jucha
❤️═─ ڰۣڿ☻ڿڰۣڿ═─ ❤️─═ڿڰۣڿ☻ڿڰۣڿ═─ ❤️ Światełko i modlitwę zostawiamy ❤️ڰۣڿ☻ڿڰۣڿ═─ ❤️─═ڿڰۣڿ☻ڿڰۣڿ═─❤️
Zgłoś SPAM
Jola Szostek
Światełko pamięci na dziś i kilka następnych dni.Wyjeżdżam i nie będę miała dostępu internetu .(*♥*) (*♥*) (*♥*) Żyj Życiem Wiecznym (*♥*) (*♥*) (*♥*)
Zgłoś SPAM
rodzice Anetki Jucha
╠♥★♥╣❤️❤️❤️╠♥★♥╣ ŚWIATEŁKO I MODLITWĘ ZOSTAWIAMY ╠♥★♥╣❤️❤️❤️╠♥★♥╣
Zgłoś SPAM
♥ Mama Karola Wiśniewskiego♥
Zgłoś SPAM
mama Marty Kamińskiej
Zgłoś SPAM
Zofia Sporczyk
Z dnia na dzień spostrzegam,mój smutek narasta i staje się coraz większy...jest wynikiem ogromnej tęsknoty za Tymi,którzy już od nas odeszli.Płomyczek mej pamięci zapalam Ci,na dzisiejszą Niedzielę,
Zgłoś SPAM
mama Tadzia W
Szkoda ,że odszedł patriota.Pokój Twej duszy
Zgłoś SPAM
Jola Szostek
[۩] [۩] [۩] Modlitwa i Jasne Światełko Pamięci do Nieba [۩] [۩] [۩] Żyj Życiem Wiecznym [۩] [۩] [۩]
Zgłoś SPAM
Elżbieta Chmielewska
...Wspomnienia o WAS... są jak perły: mają w sobie coś z klejnotów i coś z łez..
Zgłoś SPAM
Zofia Sporczyk
Kochanie!Kiedy dla mnie czas życia tutaj się skończy...mam nadzieję,że wtedy w Niebie...znów Pan Bóg nas połączy.Moja pamięć,modlitwa i zapalone światełko...dla Ciebie Kaziutku na weekend.(*)
Zgłoś SPAM
rodzice Anetki Jucha
▂ ▃ ▄ ▅ ▆ ▇ ❤️❤️❤️ ▇ ▆ ▅ ▄ ▃ ▂ ŚWIATEŁKO I MODLITWĘ ZOSTAWIAMY ▂ ▃ ▄ ▅ ▆ ▇ ❤️❤️❤️ ▇ ▆ ▅ ▄ ▃ ▂
Zgłoś SPAM
♥ Mama Karola Wiśniewskiego ♥
Kaziu sobotnie, smutne światełko pamięci [*]
Zgłoś SPAM
HALINA GÓRSKA
Zgłoś SPAM
Jola Szostek
Tęsknota męczy... żal ogromny serce ściska...Dusza płacze cichutko łzami pragnienia..." Niech Bóg otacza Cię nieskończoną miłością...A światło niech Ci świeci.. (*♥*) (*♥*) (*♥*)
Zgłoś SPAM
Jola Szostek
" Dzieli nas tylko CZAS .....Niech znicz pamięci dla Ciebie ciągle płonie....Nim odnajdziemy się w Niebie i ciszy po tamtej stronie... " Zostawiam modlitwę i pamięć (*♥*) (*♥*) (*♥*)
Zgłoś SPAM
Zofia Sporczyk
Codziennie zapalam Ci Kaziu,płomyczek mej pamięci...szepcząc do Pana Boga,słowa modlitwy w Twej intencji,bo na dnie mojego serca...cała miłośc do Ciebie została nieustająca i trwała.(*)(*)
Zgłoś SPAM
Strony:   « poprzednia    1   2   ...   496   497   498   ...   755   756    następna » 
-
Powiadom znajomych
Imię i nazwisko:
Adres e-mail:
-
-
Monika Szustak
07.11.2011