Kaziu!Wciąż mi Ciebie brak...Twych oczu kochanych,dżwięku Twych
słów,dotyku dłoni,ciepła oddechu,Twej obecności,żartów i śmiechu.Modlę
się kochany za Ciebie,wierząc,że się spotkamy w Niebie(*)
Zgłoś SPAM
Jadwiga i Tomek
(*)(*)(*)
Zgłoś SPAM
Jola Szostek
"Tęsknota wciąż poraża,bezsilność paraliżuje,przez smutek oddechu
brakuje...Zniknąć nic nie udawać...Z Ukochanym Aniołem porozmawiać
"{{{♥}}}...Modlitwa i Światełko Pamięci...{{{♥}}}
Zgłoś SPAM
Jola Szostek
Niechaj Bóg będzie zawsze obok Ciebie,aby cię trzymać w swoich ramionach i
otaczać nieskończoną miłością....(°)(♥)(°) Zostawiam modlitwę i
pamięć... (°)(♥)(°)
Zgłoś SPAM
mama Marty Kamińskiej
Zgłoś SPAM
rodzice babcia brat Tadzia W
Zgłoś SPAM
Zofia Sporczyk
Smutne są słowa,gdy giną gdzieś bez końca,smutna jest miłość,gdy ból
się uśmiecha,smutne jest serce,gdy tęskni bez końca...do kochanego
człowieka.Kaziutku, zapalam płomyczek na Niedzielę.(*)
Zgłoś SPAM
rodzice babcia brat Tadzia W
Zgłoś SPAM
HALINA GÓRSKA
Zgłoś SPAM
♥ Mama Karola Wiśniewskiego ♥
Zgłoś SPAM
Donata
Zgłoś SPAM
♥ Mama Karola Wiśniewskiego ♥
Zgłoś SPAM
mama Łukasza
Sobotni płomyk dla Ciebie p.Kaziu
Zgłoś SPAM
HALINA GÓRSKA
Zgłoś SPAM
Jola Szostek
"Zobaczyć, że Jesteście szczęśliwi,widokiem się Waszym
ucieszyć,miłością do serca przygarnąć,bezkresną tęsknotę
uleczyć...." Modlitwa i Światełko Pamięci (♥))*****((♥)
Zgłoś SPAM
Zofia Sporczyk
Wezwałeś Kazia Boże do Siebie za wcześnie,nie byliśmy gotowe rozstać się
jeszcze.Jesteś mój mężu wciąż w mej pamięci i sercu moim,niech dobry i
miłosierny PAN,ma Cię w Swej opiece.Światełko Ci zapalam
Zgłoś SPAM
Elżbieta Chmielewska
Czas mija… Ból rozstania pozostał… Tęsknota i miłość nie maleje...
Światełko pamięci(*)
Strona KuPamięci wykorzystuje pliki cookie ("ciasteczka") w celu
zapewnienia dostępu do treści (więcej informacji).
Zmiana ustawień dotyczących przechowywania ciasteczek możliwa jest
bezpośrednio z poziomu Twojej przeglądarki.