Nie mogę pogodzić się z tym,że Cię Kaziczku już nie mam...wraz z
Tobą,odeszły wszystkie nasze plany i wspólne marzenia..pozostawiając mi
smutek,łzy,ból,cierpienie i wspomnienia.Codzienne światełko.(*)
Zgłoś SPAM
HALINA GÓRSKA
Zgłoś SPAM
rodzice Anetki Jucha
╠♥★♥╣❤️❤️❤️╠♥★♥╣ ŚWIATEŁKO I MODLITWĘ
ZOSTAWIAMY ╠♥★♥╣❤️❤️❤️╠♥★♥╣
Zgłoś SPAM
Jola Szostek
Bądź pamięcią w sercach swoich bliskich po wszystkie dni Ich
istnienia...Bądź dobrym Aniołem który czuwa nad Nimi....Bądź miłości
wspomnieniem I w smutku pocieszeniem.Modlitwa i Światełko [[*]]
Kaziu!Cóż warte jest moje życie,cóż wart jest każdy następny,nawet
piękny słoneczny dzień..kiedy nie ma Cię kochanie już obok mnie?Wierzę,że
codzienna ma modlitwa i płomyczek,przybliża Cię do Boga(*)
Zgłoś SPAM
♥ Mama Karola Wiśniewskiego ♥
Smutne, niedzielne światełko [*]
Zgłoś SPAM
Jola Szostek
Niech ten znicz pamięci dla Ciebie ciągle płonie....Nim odnajdziemy się w
Niebie i ciszy po tamtej stronie....." Wieczne Odpoczywanie...a światło
niech ci świeci."Żyj życiem wiecznym.(♥)(♥)(♥)(♥)
Zgłoś SPAM
mama Łukasza Młot
Smutno p.Kaziu ..bardzo smutno .
Zgłoś SPAM
Zofia Sporczyk
Kaziutku!W myślach błądzę po wspomnieniach,łzy z mych oczu ciągle
płyną...dawne szczęście w rozpacz zmieniam,bo wraz z Twym odejściem,mego
szczęścia czas na zawsze minął.Światełko dla Ciebie.(*)
Zgłoś SPAM
♥ Mama Karola Wiśniewskiego ♥
Smutne, deszczowe światełko dla Ciebie [*]
Zgłoś SPAM
HALINA GÓRSKA
Zgłoś SPAM
mama Marty Kamińskiej
Zgłoś SPAM
rodzice Anetki Jucha
✿◕◕◕✿ Światełko i modlitwę zostawiamy ✿◕◕◕✿ Pamiętamy
✿◕◕◕✿
Kaziu!Słowa nie wyrażą mego cierpienia,łzy nie umniejszą bólu,słońce nie
rozjaśni mej twarzy...bo nic nie spełni i nie zwróci mi moich marzeń.Kochać
Cię było łatwo,zapomnieć o Tobie,nie możliwe.(*)
Zgłoś SPAM
♥ Mama Karola Wiśniewskiego ♥
☆¸.¤ª“˜¨.....JAŚNIUTKIE
¯¨˜“ª¤.¸:::|)/¸.¤ª“˜¨¨˜“¨...ŚWIATEŁKO PAMIĘCI
ª“˜¨“¨˜“%¤ª“˜¨¨˜“¨...W TEN SMUTNY PIĄTEK
Strona KuPamięci wykorzystuje pliki cookie ("ciasteczka") w celu
zapewnienia dostępu do treści (więcej informacji).
Zmiana ustawień dotyczących przechowywania ciasteczek możliwa jest
bezpośrednio z poziomu Twojej przeglądarki.