Dziś gdy wybije 5 raz godzina naszego rozstania...nie dam Ci kwiatów w bukiet
splecionych,dam Ci coś więcej z serca,nie dłoni mą miłośc,cierpienie i
tęsknotę.Smutny płomyczek Rocznicowy Ci zapalam(*)
Zgłoś SPAM
Jola Szostek
Ogromna jest tęsknota,gdy myśli wciąż do Ciebie uciekają...a droga do
Ciebie daleka... Rocznicowe Światełko pamięci i modlitwa [*]
Zgłoś SPAM
HALINA GÓRSKA
♥ ROCZNICOWE ŚWIATEŁKO ♥ POSYŁAM DO NIEBA BRAM...♥
Zgłoś SPAM
Elżbieta Chmielewska
Są takie chwile urocze i cudne, a każda z tych chwil zbyt krótko trwa.
Przemija jak echa złudne, a w sercu smutek a w sercu żal..[*]..
Zgłoś SPAM
mama Łukasza
Smutny rocznicowy płomyczek panu zapalam p.Kaziu .Panią Zosię mocno przytulam
w tym smutnym dniu .
Zgłoś SPAM
JadwiTomasz
(*)Rocznicowy znicz pamięci(*)
Zgłoś SPAM
Monika
.Tatusiu, tak mi Ciebie brakuje. Nic nie wypelni pustki w moim sercu po Twoim
odejsciu
Zgłoś SPAM
Ku pamięci...
Zgłoś SPAM
Zofia Sporczyk
Kaziu!Wielki ból i żal od 5 lat we mnie tkwi,a w myślach nadal jesteś tylko
Ty.Zagłębiona w smutku,szukam sensu swego istnienia...bo moje życie tutaj,nie
ma żadnego znaczenia.Światełko dla Ciebie(*)
Wieczne życie, wieczne szczęście, wieczną radość daj Im Dobry Panie, nie
pytaj dlaczego - Oni Byli warci tego...
Zgłoś SPAM
mama Łukasza
Każdy dzień to dzień smutku,dzień wspomnień dzień żalu,dzień
tęsknoty,dzień bólu wspomnienia powrócą one zostaną w mej pamięci na
zawsze... na wieki...do końca.p.Kaziu
Zgłoś SPAM
Elżbieta Chmielewska
Bólu naszego nie zgasi żadne ukojenie. Ból swój chowamy skrycie. Bo łez
naszych nikt nie zrozumie. A dalej,dalej jest życie.
Zgłoś SPAM
HALINA GÓRSKA
Zgłoś SPAM
Zofia Sporczyk
Kaziutku!Każdy dzień jest dla mnie rocznicą,każdy dzień jest dla mnie
czekaniem...każdy dzień naznaczony tęsknotą,każdy dzień jest dla mnie
nowym rozstaniem.Światełko pamięci i modlitwę Ci ślę.
Zgłoś SPAM
Jola Szostek
Niech moja modlitwa otula Cię każdego dnia,a światełko pamięci niech Ci
jasno świeci [*]
Zgłoś SPAM
rodzice Anetki Jucha
┌▄┘┌▄┘┌▄┘┌▄┘***
❤️❤️❤️***┌▄┘┌▄┘┌▄┘┌▄┘ŚWIATEŁKO I MODLITWĘ
ZOSTAWIAMY ┌▄┘┌▄┘┌▄┘┌▄┘***
❤️❤️❤️***┌▄┘┌▄┘┌▄┘┌▄┘
Zgłoś SPAM
Zofia Sporczyk
Kaziczku!Twoja śmierć doświadczyła mnie bardzo boleśnie..zabierając mi
Ciebie tak wcześnie.Nadal płacze me serce nad losem złym..odeszło moje
szczęście,a Ty wraz z nim.Światełko z modlitwą zostawiam.
Strona KuPamięci wykorzystuje pliki cookie ("ciasteczka") w celu
zapewnienia dostępu do treści (więcej informacji).
Zmiana ustawień dotyczących przechowywania ciasteczek możliwa jest
bezpośrednio z poziomu Twojej przeglądarki.