Kaziutku!W myślach błądzę po wspomnieniach,łzy z mych oczu nadal
płyną...dawne szczęście w smutek zmieniam,bo z Twym odejściem,mego
szczęścia czas,na zawsze minął.Płomyczek z modlitwą ślę do Ciebie(*)
Zgłoś SPAM
mama Paulinki żona Mieczysława Chmielewskiego
Czym jest wspomnienie? Tym co odeszło, Łzą która liczy czas miniony,
Szczęściem ukrytym głęboko w sercu, radością, tęsknotą, smutkiem,
pragnieniem. żalem i błaganiem .....
Kaziczku!Gdy w deszczu łez,czuję wielki ból i cierpienie...przytulam do swego
serca,najpękniejsze o Tobie wspomnienie.Tęsknię i dalej w bólu,samotnie
podążam przez życie.Światełko Ci zapalam(*)
Zgłoś SPAM
Jola Szostek
Prawdziwą wartość drugiego człowieka odkrywamy dopiero wtedy,kiedy go już
nie ma.......Modlitwa i Światełko Pamięci [♥]
"Cokolwiek w sobie ma ten świat odmienny,wszystko przemija jako
jednodzienny kwiat, który pięknie się rozwinie rano, a w południe
zaginie..." Pozostawiam światełko mojej pamięci (*)
Zgłoś SPAM
❤️☆ ❤️ Mama Karola Wiśniewskiego ❤️ ☆ ❤️
Zgłoś SPAM
Mama Łukasza
Panie Kaziu...A życie toczy się dalej.
Lecz już nie takie samo.
Bez radości bez sensu.
Bez Ciebie.
Zgłoś SPAM
Anita i Bartek Skarupińscy
"Ludzie, których kochamy, zostają na zawsze, bo zostawili ślady w
naszych sercach"
Zgłoś SPAM
Jola Szostek
Brak słów, by opisać ból.Brak sił, by go wykrzyczeć.Pozostaje wspomnienie
.....Modlitwa i Światełko do Nieba [[*]]
Zgłoś SPAM
mama Paulinki żona Mieczysława Chmielewskiego
W obliczu spraw ostatecznych czujemy bezsilność, która odbiera chęć do
życia, bo bez Ukochanych Najbliższych ginie ziemski cel naszego istnienia.
Światełko mojej pamięci
Zgłoś SPAM
Zofia Sporczyk
Niebo wiosenne pochmurniało,otwieram pamięci mojej wrota,pytam sama
siebie"co Ci jest moje życie?"nic,to tylko za Tobą
Kaziutku...kilkuletnia już tęsknota. Wiosenne światełko,posyłam Ci do
Nieba((*))
Strona KuPamięci wykorzystuje pliki cookie ("ciasteczka") w celu
zapewnienia dostępu do treści (więcej informacji).
Zmiana ustawień dotyczących przechowywania ciasteczek możliwa jest
bezpośrednio z poziomu Twojej przeglądarki.