W tęsknocie jest siła, która każe szukać - tego, co pragnie serce i tego,
co pragnie dusza.
Zgłoś SPAM
Jola Szostek
...najboleśniej przemija to co chcielibyśmy żeby trwało...Twój świat jest
tak daleki... Niech Cię Bóg,otoczy miłością na wieki...Światełka wraz z
cichą modlitwą do nieba (❤️❤️)
Zgłoś SPAM
Mama Łukasza
Panie Kaziu .....A życie toczy się dalej. Lecz już nie takie samo. Bez
radości bez sensu. Bez Ciebie.
Zgłoś SPAM
Anita i Bartek Skarupińscy
I tak mijają dni ... nie brakuje nam na szczęście wspomnień - to one
pozwalają czasem uśmiechać się przez gorzkie łzy (*)(*)(*)
Zgłoś SPAM
Jola Szostek
Przytul Go Panie do swego serca i otocz Łaską Miłosierdzia. Modlitwa i
światełko Pamięci (❤️❤️)
Zgłoś SPAM
mama Paulinki żona Mieczysława Chmielewskiego
Są takie chwile urocze i cudne, a każda z tych chwil zbyt krótko trwa.
Przemija jak echa złudne, a w sercu smutek a w sercu żal..[*]..
Zgłoś SPAM
HALINA GÓRSKA
Zgłoś SPAM
Mama Marty Kamińskiej
Zgłoś SPAM
Zofia Sporczyk
Modlę się Kaziczku za Ciebie,do Nawyższego Pana w Niebie...o grzechów Twych
odpuszczenie i wieczne dla Ciebie Zbawienie.Jaśniutki płomyczek mej
pamięci,ślę do Ciebie,na Twą chmurkę na Niebie(*)
Gdy miało się ziemię całą i szczęście które się nie trafia A pozostała
tylko fotografia To jest mało naprawdę bardzo mało. DZIĘKUJĘ ZA ŚWIATEŁKO
URODZINOWE DLA ŁUKASZA.
Zgłoś SPAM
HALINA GÓRSKA
(((*)))
Zgłoś SPAM
Zofia Sporczyk
Ponad 50 lat kochałam Cię Kaziu i byłam przez Ciebie kochana..teraz w mym
sercu została na zawsze,wciąż nie gojąca się rana.Niech Cię Anioły
skrzydłami otoczą,w Krainie życia znajdziesz ukojenie(*)
Zgłoś SPAM
mama Paulinki żona Mieczysława Chmielewskiego
Tak wiele by się chciało powiedzieć, tyle myśli które krążą po głowie
zlepiających się w ogromną pustkę ciężką do zniesienia..(*)
Zgłoś SPAM
rodzice Anetki Jucha
ღ✿ღ___... (°)(❤️❤️)(°)...___ღ✿ღ_ Światełko i modlitwę
zostawiamy ღ✿ღ___... (°)(❤️❤️)(°)...___ღ✿ღ_
Zgłoś SPAM
❤️☆ ❤️ Mama Karola Wiśniewskiego ❤️ ☆ ❤️
Zgłoś SPAM
Mama Marty Kamińskiej
Zgłoś SPAM
Jola Szostek
.....I tylko w naszych sercach jest wspomnień kraina, w nim zapisane są
chwile, które los zatrzymał...Światełko mej pamięci wraz z modlitwą
[[▄)(*)(▄]]
Zgłoś SPAM
❤️☆ ❤️ Mama Karola Wiśniewskiego ❤️ ☆ ❤️
Zgłoś SPAM
Jola Szostek
I cisza,I pustka I brak kogoś Kto szedł wspólnym życie Wspólną
drogą....Płomień świecy I wspomnienie I nadzieja, że kiedyś się spotkamy
na jednej z nieba dróg. Modlitwa i Światełko Pamięci [*][*][*]
Strona KuPamięci wykorzystuje pliki cookie ("ciasteczka") w celu
zapewnienia dostępu do treści (więcej informacji).
Zmiana ustawień dotyczących przechowywania ciasteczek możliwa jest
bezpośrednio z poziomu Twojej przeglądarki.