((❤))((❤))((❤)) KTO ŻYJE w sercach tych, którzy pozostają NIE
UMIERA((❤))((❤))((❤)) Światełko i modlitwę zostawiamy
((❤))((❤))((❤))
Zgłoś SPAM
Mama Marty Kamińskiej
Zgłoś SPAM
Zofia Sporczyk
Kochać Cię Kaziu było łatwo...zapomnieć o Tobie nie możliwe.Lampeczkę Ci
zapalam i z modlitwą w Twej intencji...do bram Nieba posyłam.((*))
Zgłoś SPAM
Jola Szostek
✿♥✿...Wszyscy Ci których dotknie Miłość, stają się nieśmiertelni,
żyją w sercach tych, którzy tą miłością ich obdarzyli.... ✿♥✿
Modlitwa i Światełko Pamięci ✿♥✿
Zgłoś SPAM
Mama Łukasza
Rozłączeni-lecz jedno o drugim pamięta ,pomiędzy Nami lata biały gołąb
smutku (*)Panie Kaziu .
Serce cichutko łka,a w smutnym oku zastygła łza To płacze serce nad losem
Twym, odeszło szczęście i Ty wraz z nim * Światełko pamięci i modlitwa *
[*][*][*]
Zgłoś SPAM
mama Paulinki żona Mieczysława Chmielewskiego
Być nie znaczy żyć.. Być to pozostawić coś w sercach... pamięci,
wspomnieniach... Dziękuje wszystkim za pamięć o moich bliskich w mej
nieobecności( szpital)
Zgłoś SPAM
Mama Marty Kamińskiej
Zgłoś SPAM
Zofia Sporczyk
Tam,gdzie nie widać już gwiazd,gdzie bardzo wolno płynie czas...tam Ty
Kaziczku mój jesteś,a bez Ciebie,smutny i beznadziejny jest mój
świat.Lampeczkę mej pamięci z modlitwą...do Ciebie posyłam.((*))
Zgłoś SPAM
HALINA GÓRSKA
Zgłoś SPAM
rodzice Anetki Jucha
~~~~(({{::❤️☀❤️::}}))~~~~
~~~~(({{::❤️☀❤️::}}))~~~~ŚWIATEŁKO I MODLITWĘ ZOSTAWIAMY
~~~~(({{::❤️☀❤️::}}))~~~~ ~~~~(({{::❤️☀❤️::}}))
Zgłoś SPAM
Jola Szostek
Moja modlitwa i promyczki do nieba ...... Bądź szczęśliwy u boku Pana
[*][*][*]
Zgłoś SPAM
❤️☆ ❤️ Mama Karola Wiśniewskiego ❤️ ☆ ❤️
Dobranoc Kazimierzu!
Zgłoś SPAM
Mama Łukasza
Brakuje nam tamtych chwil...gdy Byliście z nami, wszystko wokół się
śmiało, gdy Was zabrakło, wszystko posmutniało..panie Kaziu .
Strona KuPamięci wykorzystuje pliki cookie ("ciasteczka") w celu
zapewnienia dostępu do treści (więcej informacji).
Zmiana ustawień dotyczących przechowywania ciasteczek możliwa jest
bezpośrednio z poziomu Twojej przeglądarki.