Odtwarzanie Kliknij, aby rozpocząć odtwarzanie Pauza Pauza
Wczytywanie
 
KuPamięci.pl

Kazimierz Sporczyk


* 11.05.1940

 

+ 06.11.2011

Miejsce pochówku: Cmentarz Północny, Warszawa, kwatera OI 16-6-7

,

woj. mazowieckie

pokaż wszystkie
wpisy (18)
Licznik odwiedzin strony
248417
Zapalone ponad rok temu
Zofia Sporczyk
Podaruj Panie trochę nadziei Tym,którzy na nią czekają,spraw Boże by choć przez łzy,ujrzeli Cię wszyscy...którzy oprócz wspomnień,niczego już nie posiadają.Światełko i modlitwa Kaziu dla Ciebie.(*)
Zgłoś SPAM
HALINA GÓRSKA
Zgłoś SPAM
Jola Szostek żona Mariusza Córka F. Kassprzyk
Pozwól nie tęsknić nam Boże do tego, co być nie może ... Modlitwa i światełko Pamięci [*]
Zgłoś SPAM
mama Marty Kamińskiej
Zgłoś SPAM
Zofia Sporczyk
(((**)))Kochanie!Pamiętaj,że nawet w Święta,gdy brak czasu...sercem mym i myślami,xawsze jestem przy Tobie,zawsze jestem wraz z Wami.(((**)))
Zgłoś SPAM
❤️☆ ❤️ Mama Karola Wiśniewskiego ❤️ ☆ ❤️
Zgłoś SPAM
mama Marty Kamińskiej
Zgłoś SPAM
mama Łukasza
Panie Kaziu ... Posyłam do Nieba świąteczny , gorący promyczek.    Niech on płonie przez Święta Wielkanocne.
Zgłoś SPAM
Zofia Sporczyk
Kochanie,kolejne Święta bez Ciebie,nadal żal i ból w mym sercu gości,bo od Twego Kaziu odejścia...każde Święta,już nie są dla mnie powodem do radości.Wielkanocny płomyczek z modlitwą,dla Ciebie.((*))
Zgłoś SPAM
mama Marty Kamińskiej
Zgłoś SPAM
❤️☆ ❤️ Mama Karola Wiśniewskiego ❤️ ☆ ❤️
Zgłoś SPAM
Jola Szostek żona Mariusza Córka F. Kassprzyk
..Najlepszym pamiętnikiem jest serce......Ono pamięta o tych, którzy są godni pamięci... Modlitwa i Światełko Pamięci Żyj Życiem Wiecznym... (°)(♥)(°)
Zgłoś SPAM
Zofia Sporczyk
Kaziutku! Wielka Sobota i kolejne Święta Wielkanocne bez Ciebie...nawet nie wiesz,jak bardzo to boli.Zapalam Ci światełko i modlę się za Ciebie.Spoczywaj w pokoju.(((**)))
Zgłoś SPAM
mama Marty Kamińskiej
Zgłoś SPAM
rodzice Anetki Jucha
°*•❤️✿❤️•*° • NIECH • °*•❤️✿❤️•*° • PŁONIE • °*•❤️✿❤️•*° • ŚWIATEŁKO • °*•❤️✿❤️•*° • • MIŁYCH • °*•❤️✿❤️•*° • ŚWIĄT • °*•❤️✿❤️•*° • WIELKANOCNYCH • °*•❤️✿❤️•*° • ŻYCZYMY • °*•❤️✿❤️•*° •
Zgłoś SPAM
Zofia Sporczyk
Kaziu!Jak codziennie,również w Wielki Piątek,zapalam płomyczek dla Ciebie,z szeptem modlitwy posyłam go...do Pana naszego w Niebie.Choć dzieli nas duża odległość,to nadal łączy nas nasza miłość.((*))
Zgłoś SPAM
❤️☆ ❤️ Mama Karola Wiśniewskiego ❤️ ☆ ❤️
Moja pamięć i modlitwa w Wielki Piątek [*]
Zgłoś SPAM
rodzice Anetki Jucha
☀ ▄)(❤️)(▄ ☀☀ ▄)(❤️)(▄ ☀ŚWIATEŁKO I MODLITWĘ ZOSTAWIAMY ☀ ▄)(❤️)(▄ ☀☀ ▄)(❤️)(▄ ☀ ☀ ▄)(❤️)(▄ ☀☀ ▄)(❤️)(▄ ☀
Zgłoś SPAM
Jola żona M. Szostek córka F. Kasprzyk
NA ZAWSZE W NASZYCH SERCACH W NASZEJ PAMIĘCI..MODLITWA I ŚWIATEŁKA PAMIĘCI (*) ❤️ (*)
Zgłoś SPAM
HALINA GÓRSKA
ŚWIATEŁKO Z MODLITWĄ NA CZAS TRIDUUM PASCHALNEGO (¯`ะ̭̌♦̭̌ะ´`ะ̭̌♦̭̌ะ´`ะ̭̌♦̭̌ะ´¯)
Zgłoś SPAM
Strony:   « poprzednia    1   2   ...   305   306   307   ...   755   756    następna » 
-
Powiadom znajomych
Imię i nazwisko:
Adres e-mail:
-
-
Monika Szustak
07.11.2011