" Tam na dnie serca pamięć została szczera,najlepsza, która wciąż
żyje... " ❤️ ☆ ❤️ Modlitwa i Światełko Pamięci ❤️ ☆
❤️
Zgłoś SPAM
Zofia Sporczyk
Słowa nie wyrażą cierpienia,łzy nie umniejszą bólu,słońce nigdy nie
rozjaśni mej twarzy...bo nikt nie zwróci Ci życia,ani mych marzeń.Modlitwa i
światełko dla Ciebie.(((**)))
Zgłoś SPAM
mama Marty Kamińskiej
Zgłoś SPAM
rodzice Anetki Jucha
❄️ ◥◣_❤️_◢◤•✫❄️✫•◥◣_
_◢◤•✫❄️✫•◥◣_❤️_◢◤•❄️Światełko i modlitwę
zostawiamy✫•◥◣_❤️_◢◤•✫❄️✫•◥◣_❤️
_◢◤•✫❄️✫•◥◣_❤️_◢◤•❄️
Zgłoś SPAM
mama Łukasza
Panie Kaziu .. Jaśniutką Lampeczkę Pamięci z głębi serca zapalam.
Zgłoś SPAM
mama Marty Kamińskiej
Zgłoś SPAM
Zofia Sporczyk
Kaziu!Tylko nasze serca wiedzą,jak bardzo boli mnie Twe odejście,jak bardzo
cierpię,jak bardzo tęsknię...bo Ty nadal w mym sercu,na pierwszym miejscu
kochanie jesteś.Światełko z modlitwą ślę((*))
Zgłoś SPAM
Jola Szostek żona Mariusza Córka F. Kasprzyk
Modlitwa i Światełko Pamięci Niech zawsze się tli [*][*][*] Spoczywaj w
Pokoju [*][*][*]
Zgłoś SPAM
HALINA córka śp.Marianny i Kazimierza J.
✰___▒▒ ŚWIATEŁKO PAMIĘCI Z MODLITWĄ ▒▒___✰
Zgłoś SPAM
mama Marty Kamińskiej
Zgłoś SPAM
Zofia Sporczyk
Tak smutno mi bez Ciebie,zniknąłeś wśród chmur na niebie,zostawiając po
sobie ból tęsknotę i żal...modlę się i zapalam światełko dla
Ciebie,niech leci TAM,gdzie Twe wieczne życie teraz trwa.(((*)))
Strona KuPamięci wykorzystuje pliki cookie ("ciasteczka") w celu
zapewnienia dostępu do treści (więcej informacji).
Zmiana ustawień dotyczących przechowywania ciasteczek możliwa jest
bezpośrednio z poziomu Twojej przeglądarki.