Odtwarzanie Kliknij, aby rozpocząć odtwarzanie Pauza Pauza
Wczytywanie
 
KuPamięci.pl

Kazimierz Sporczyk


* 11.05.1940

 

+ 06.11.2011

Miejsce pochówku: Cmentarz Północny, Warszawa, kwatera OI 16-6-7

,

woj. mazowieckie

pokaż wszystkie
wpisy (18)
Licznik odwiedzin strony
248338
Zapalone ponad rok temu
RODZICE ANETKI JUCHA
▂ ▃ ▄ ▅ ▆ ▇ ❤️❤️❤️ ▇ ▆ ▅ ▄ ▃ ▂ POKÓJ CI WIECZNY W CICHEJ KRAINIE ▂ ▃ ▄ ▅ ▆ ▇ ❤️❤️❤️ ▇ ▆ ▅ ▄ ▃ ▂
Zgłoś SPAM
Zofia.Sporczyk
"Nie samym słowem żyje człowiek,ale każdym słowem,które pochodzi z ust Bożych."Kaziutku,moja codzienna pamięć,modlitwa i zapalony płomyczek dla Ciebie.(**)
Zgłoś SPAM
mama Łukasza
światełko dla pana Kazia
Zgłoś SPAM
❤️*❤️ Mama Karola Wiśniewskiego❤️*❤️
Pamiętam Kaziku
Zgłoś SPAM
Zofia.Sporczyk
"Wielkie jest Królestwo Boże,nawracajmy się i wierzmy w Ewangelię."Kaziczku!Moja pamięć,modlitwa i zapalona lampeczka...dla Ciebie.(((**)))
Zgłoś SPAM
HALINA GÓRSKA
Śpij Kazimierzu spokojnie..TAM jest światłość i dobroć naszego Pana....▒♥▒...ŚWIATEŁKO Z MODLITWĄ ZOSTAWIAM...[[*]]
Zgłoś SPAM
rodzice Anetki Jucha
☸ڿڰۣ— ☸ڿڰۣ—☸ڿڰۣ—☸ڿڰۣ—☼●♥♥♥●❤️☼❤️☼●♥♥♥●☼ŚWIATEŁKO I MODLITWĘ ZOSTAWIAMY☼●♥♥♥●❤️☼❤️☼●♥♥♥●☼☸ڿڰۣ— ☸ڿڰۣ—☸ڿڰۣ—☸ڿڰۣ—
Zgłoś SPAM
mama Marty
Zgłoś SPAM
rodzice Anetki Jucha
☀ ▄)(❤️)(▄ ☀☀ ▄)(❤️)(▄ ☀ŚWIATEŁKO I MODLITWĘ ZOSTAWIAMY ☀ ▄)(❤️)(▄ ☀☀ ▄)(❤️)(▄ ☀ ☀ ▄)(❤️)(▄ ☀☀ ▄)(❤️)(▄ ☀
Zgłoś SPAM
❤️*❤️ Mama Karola Wiśniewskiego❤️*❤️
Dobranoc Kazimierzu!
Zgłoś SPAM
mama Marty
Zgłoś SPAM
Zofia.Sporczyk
Kaziutku!Zapalam jaśniutkie światełko dla Ciebie,ślę do Nieba swą modlitwę i cichutkie westchnienie.(((**)))
Zgłoś SPAM
rodzice Anetki Jucha
ღ✿ღ___... (°)(❤️❤️)(°)...___ღ✿ღ_ Światełko i modlitwę zostawiamy ღ✿ღ___... (°)(❤️❤️)(°)...___ღ✿ღ_
Zgłoś SPAM
❤️*❤️ Mama Karola Wiśniewskigo ❤️*❤️
Zgłoś SPAM
HALINA GÓRSKA
”Jedynie w Bogu spokój znajdzie dusza”. Jasne światełko z modlitwą dla Ciebie, Kazimierzu...(((*)))
Zgłoś SPAM
mama Marty
Zgłoś SPAM
Zofia.Sporczyk
Boże!Wspomóż mego Kazia Swoim Miłosierdziem i otocz mego męża Swą bezgraniczną miłością...ofiarowując mu Zbawienie.Kaziuitku,moje zapalone światełko i modlitwa dla Ciebie.(((***)))
Zgłoś SPAM
❤️*❤️ Mama Karola Wiśniewskiego❤️*❤️
Zgłoś SPAM
rodzice Anetki Jucha
❄️ ◥◣_❤️_◢◤•✫❄️✫•◥◣_ _◢◤•✫❄️✫•◥◣_❤️_◢◤•❄️Światełko i modlitwę zostawiamy✫•◥◣_❤️_◢◤•✫❄️✫•◥◣_❤️ _◢◤•✫❄️✫•◥◣_❤️_◢◤•❄️
Zgłoś SPAM
Zofia.Sporczyk
Kochanie,jaśniutkie światełko zapalam dla Ciebie,a z nim...moja modlitwa w Twej intencji i cichutkie westchnienie.(((**)))
Zgłoś SPAM
Strony:   « poprzednia    1   2   ...   288   289   290   ...   755   756    następna » 
-
Powiadom znajomych
Imię i nazwisko:
Adres e-mail:
-
-
Monika Szustak
07.11.2011