"Nie samym słowem żyje człowiek,ale każdym słowem,które pochodzi z
ust Bożych."Kaziutku,moja codzienna pamięć,modlitwa i zapalony
płomyczek dla Ciebie.(**)
Zgłoś SPAM
mama Łukasza
światełko dla pana Kazia
Zgłoś SPAM
❤️*❤️ Mama Karola Wiśniewskiego❤️*❤️
Pamiętam Kaziku
Zgłoś SPAM
Zofia.Sporczyk
"Wielkie jest Królestwo Boże,nawracajmy się i wierzmy w
Ewangelię."Kaziczku!Moja pamięć,modlitwa i zapalona lampeczka...dla
Ciebie.(((**)))
Zgłoś SPAM
HALINA GÓRSKA
Śpij Kazimierzu spokojnie..TAM jest światłość i dobroć naszego
Pana....▒♥▒...ŚWIATEŁKO Z MODLITWĄ ZOSTAWIAM...[[*]]
Zgłoś SPAM
rodzice Anetki Jucha
☸ڿڰۣ—
☸ڿڰۣ—☸ڿڰۣ—☸ڿڰۣ—☼●♥♥♥●❤️☼❤️☼●♥♥♥●☼ŚWIATEŁKO
I MODLITWĘ
ZOSTAWIAMY☼●♥♥♥●❤️☼❤️☼●♥♥♥●☼☸ڿڰۣ—
☸ڿڰۣ—☸ڿڰۣ—☸ڿڰۣ—
Kaziutku!Zapalam jaśniutkie światełko dla Ciebie,ślę do Nieba swą
modlitwę i cichutkie westchnienie.(((**)))
Zgłoś SPAM
rodzice Anetki Jucha
ღ✿ღ___... (°)(❤️❤️)(°)...___ღ✿ღ_ Światełko i modlitwę
zostawiamy ღ✿ღ___... (°)(❤️❤️)(°)...___ღ✿ღ_
Zgłoś SPAM
❤️*❤️ Mama Karola Wiśniewskigo ❤️*❤️
Zgłoś SPAM
HALINA GÓRSKA
”Jedynie w Bogu spokój znajdzie dusza”. Jasne światełko z modlitwą dla
Ciebie, Kazimierzu...(((*)))
Zgłoś SPAM
mama Marty
Zgłoś SPAM
Zofia.Sporczyk
Boże!Wspomóż mego Kazia Swoim Miłosierdziem i otocz mego męża Swą
bezgraniczną miłością...ofiarowując mu Zbawienie.Kaziuitku,moje zapalone
światełko i modlitwa dla Ciebie.(((***)))
Zgłoś SPAM
❤️*❤️ Mama Karola Wiśniewskiego❤️*❤️
Zgłoś SPAM
rodzice Anetki Jucha
❄️ ◥◣_❤️_◢◤•✫❄️✫•◥◣_
_◢◤•✫❄️✫•◥◣_❤️_◢◤•❄️Światełko i modlitwę
zostawiamy✫•◥◣_❤️_◢◤•✫❄️✫•◥◣_❤️
_◢◤•✫❄️✫•◥◣_❤️_◢◤•❄️
Zgłoś SPAM
Zofia.Sporczyk
Kochanie,jaśniutkie światełko zapalam dla Ciebie,a z nim...moja modlitwa w
Twej intencji i cichutkie westchnienie.(((**)))
Strona KuPamięci wykorzystuje pliki cookie ("ciasteczka") w celu
zapewnienia dostępu do treści (więcej informacji).
Zmiana ustawień dotyczących przechowywania ciasteczek możliwa jest
bezpośrednio z poziomu Twojej przeglądarki.